مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 خرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی برزیل 1 - سوئیس 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: امیدوارم رسن سریع‌تر با تیم هماهنگ شود
دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 22:31
برانکو: امیدوارم رسن سریع‌تر با تیم هماهنگ شود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین این تیم اظهار امیدواری کرد که هافبک عراقی تیمش هرچه سریع‌تر با دیگر بازیکنان هماهنگ شود.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (دوشنبه) خود را از ساعت 17:45 و پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

بشار رسن بازیکن ملی‌پوش و عراقی سرخپوشان امروز در محل تمرین حضور یافت و در تمرینات گروهی شرکت کرد.

برانکو ایوانکوویچ ضمن خوشامدگویی به بازیکن جدید سرخپوشان گفت: بشار بازیکن خوب و مفیدی برای ما خواهد بود و ما از وجود این بازیکن در بازی‌های آتی استفاده خواهیم کرد و امیدوارم این بازیکن هر چه سریعتر با تیم هماهنگ شود.

ایوانکوویچ در ادامه افزود: ما دیدارهای سخت و مهمی را پیش‌رو داریم و باید بتوانیم با ارائه بازی‌های خوب، دست پر از میادین خارج شویم.

مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز تیم، بازیکنان را در اختیار گرفت و آنها را به سه دسته تقسیم کرد و تمرینات سه گانه گرم کردن را در دستور کار آنها قرار داد.

در ادامه، برانکو بازیکنان را به فوتبال هدفمند به صورت یک ضرب و دو ضرب دعوت کرد.

پرش و حرکت سریع از روی موانع در زمان 10 دقیقه زیر نظر مارکو انجام شد.

هافبک‌ها و فورواردها زیر نظر چوک با پاس‌های عمقی و حرکت از جناحین به گلزنی پرداختند. مدافعان هم زیر نظر برانکو به تاکتیک‌های تدافعی روی آوردند.

در بخش بعدی تمرین، نحوه آرایش بازیکنان در زمین، حرکت از دفاع به هافبک و از هافبک به فوروارد، پاس به جناحین و ارسال و گلزنی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم قرمز و سفید مرحله بعدی تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

آخرین بخش تمرین امروز دویدن در دو زمان هفت دقیقه‌ای بود و پس از آن بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

از سوی کادر فنی اعلام شد، بازیکنان ساعت 14 فردا در هتل المپیک حضور یابند و پس از صرف ناهار و استراحت، در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آخرین تمرین پیش از دیدار مقابل سیاه‌جامگان را برگزار کنند.