بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گواردیولا: هافبک‌ها باید به سیستم چرخشی عادت کنند
دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 14:30
گواردیولا: هافبک‌ها باید به سیستم چرخشی عادت کنند
پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که هافبک های تیمش باید به سیستم چرخشی که او در طول فصل از آن استفاده خواهد کرد عادت کنند.

به گزارش "توپ 90"، کوین دی بروین و داوید سیلوا، امسال نیز مثل سال گذشته به رقابت برای حضور در ترکیب اصلی به عنوان بازیساز تیم ادامه خواهند داد. همچنین فرناندینیو، یحیی توره، استرلینگ، سانه و برناردو سیلوا نیز برای حضور در ترکیب اصلی با یکدیگر در رقابت هستند و گواردیولا مدعی شد که آنها باید به سیستم چرخشی عادت کنند.

او گفت:" اگر کمی از خودگذشته و مهربان نباشیم، کارمان سخت خواهد شد. بازی های زیادی پیش روی ماست و همه می‌خواهند بازی کنند. اگر می‌خواهید همینگونه که بازی کردیم بازی کنید، به بازیکنان با کیفیت نیاز دارید که ما داریم. خط میانی ما واقعا خوب است. برای مثال یحیی امروز بازی نکرد زیرا فرناندینیو حضور داشت ولی ایلکای گوندوگان هم به زودی بازخواهد گشت و کوین، سیلوا و برناردو هم هستند.

رش هم می‌تواند بازی کند و فیل فودن هم پیش فصل عالی را پشت سر گذاشت. همه آنها بازیکنان با کیفیتی هستند. خیلی خوشم می‌اید وقتی بازیکنی توپ را در اختیار دارد و آن را از دست نمی‌دهد. آنها توپ را حفظ می‌کنند و در تلاش برای بازی کردن هستند. فصل گذشته من بیشتر آنها را به صورت چرخشی بازی دادم و این فصل هم همین اتفاق خواهد افتاد. پس از آن همه چیز به خودشان بستگی دارد، اینکه تصمیم من را قبول می‌کنند یا نه. اگر قبول نکنند، مشکل خودشان است نه من."