بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برنامه سفر پرسپولیس به عمان اعلام شد
دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 15:30
برنامه سفر پرسپولیس به عمان اعلام شد
برنامه سفر تیم فوتبال پرسپولیس برای انجام بازی رفت از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس که روز سه‌شنبه هفته آینده، 31 مرداد ماه در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا در مسقط میزبان الاهلی عربستان خواهد بود، روز شنبه 28 مرداد پس از انجام تمرین خود در نوبت صبح، راهی عمان می‌شود.

 

بازیکنان پس از این تمرین، برنامه ناهار و استراحت خواهند داشت و سپس برای پرواز ساعت 18 راهی فرودگاه امام (ره) خواهند شد.

 

بازیکنان، اعضای کادر فنی و اکثر اعضای کادر پزشکی، تدارکات و پشتیبانی با همین پرواز راهی عمان می‌شوند و تعدادی از همراهان نیز روز یکشنبه به کاروان ملحق خواهند شد. محل استقرار پرسپولیس، هتل سیتی سیزن مسقط خواهد بود که پرسپولیس برای بازی‌های قبلی خود نیز در آن استقرار داشت.

 

پرسپولیس همانطور که پیش از این اعلام شده بود، طی روزهای یکشنبه و دو‌شنبه نیز دو جلسه تمرین را در مسقط برگزار می‌کند. تمرین اول احتمالا در یکی از زمین‌های تمرینی ورزشگاه السیب برگزار خواهد شد و تمرین دوم طبق آئین‌نامه مسابقات در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه یعنی زمین اصلی ورزشگاه السیب انجام می‌شود.

 

تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام بازی، روز چهارشنبه با پرواز ساعت 14:10 دقیقه به وقت عمان، این کشور را ترک می‌کند و طبق اعلام برنامه پرواز، ساعت 17:15 دقیقه به وقت تهران وارد فرودگاه امام (ره) خواهد شد.