بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ذوب آهن با 5 غائب در دربی اصفهان
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 16:35
ذوب آهن با 5 غائب در دربی اصفهان
تیم فوتبال ذوب آهن در شرایطی برابر همشهری خود قرار خواهد گرفت، که با معضل مصدومیت و محرومیت بازیکنان کلیدی خود روبرو شده است.

به گزارش "توپ 90"، امیرقلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن در آستانه ی دیدار برابر سپاهان که امتیازات آن نیز برای هر دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، با مصدومیت و البته محرومیت چند بازیکن کلید خود روبرو شده است.


شاخص ترین مصدوم سبزپوشان قاسم حدادی فر هافبک خوش فکر آنها است که با بدشانسی مانند سال گذشته، ادامه ی لیگ امسال را هم از دست داد. حدادی فر سال گذشته در تمرینات با آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی روبرو شد و چند هفته پیش از آغاز سال 96 به میادین بازگشت. این بازیکن در اولین دیدار فصل باز هم با آسیب دیدگی از ناحیه ی رباط صلیبی مواجه شد تا بین 6 تا 8 ماه زمان برای بازگشت نیاز داشته باشد.


علاوه بر حدادی فر، دیگر هافبک تدافعی ذوبی‌ها نیز با مصدومیت هفته های ابتدایی را از دست داده و در مقابل سپاهان نیز غائب خواهد بود، تا قلعه نویی در این پست تنها دانیال اسماعیلی فر را به عنوان بازیکن تخصصی این پست در اختیار داشته باشد.


محمدرضا عباسی و محمدرضا حسینی هم دو مصدوم دیگر ذوب آهن در مصاف با سپاهانی هستند، که هنوز وضعیت گلر اصلی اش برای حضور در دربی اصفهان مشخص نشده است.


دیگر بازیکنی که نمی تواند ذوب آهن را در مقابل سپاهان همراهی کند، جرج ولسیانی هافبک مهااجم گرجستانی این تیم است که به دلیل دریافت کارت قرمز نمی‌تواند در دیدار هفته‌ی چهارم حضور داشته باشد، تا امیرقلعه نویی با غیبت 5 بازیکن اصلی خود کار دشواری مقابل تیم سابق خود داشته باشد.