مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 آذر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال مادرید 1 - گرمیو 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برنامه پرسپولیسی‌ها تا بازی با الاهلی مشخص شد
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 15:35
برنامه پرسپولیسی‌ها تا بازی با الاهلی مشخص شد
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تا دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هفت جلسه تمرینی را پشت سر می‌گذارند.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پرسپولیس تا بازی با الاهلی عربستان در چارچوب مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا، هفت جلسه تمرین و بازی با سیاه‌جامگان در چارچوب دیدارهای لیگ برتر را پیش‌رو دارد.

سرخپوشان تا بازی با سیاه‌جامگان سه جلسه تمرین خواهند داشت. تمرین امروز یکشنبه قرار بود در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شود، ولی با توجه به زمان اعلامی از سوی مسئولان زمین، برانکو ایوانکوویچ ترجیح داد تمرین را در ساعت از قبل اعلام شده در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کند.

بنابر اعلام محمود خوردبین، تیم فوتبال پرسپولیس فردا (دوشنبه) ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خواهد داشت. روز سه‌شنبه بازیکنان ابتدا در هتل المپیک حاضر خواهند شد و پس از ناهار و استراحت از ساعت 17:30 در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس همچنین اعلام کرد: سرمربی تیم برای پنجشنبه به بازیکنان استراحت خواهد داد.

تمرین روز جمعه ساعت 17:30 انجام می‌شود و آخرین تمرین در تهران برای بازی با الاهلی ساعت 10 صبح روز شنبه انجام می‌شود که به منزله شروع اردو خواهد بود و اعضای تیم پس از این تمرین و صرف ناهار و استراحتی که خواهند داشت، برای پرواز به مسقط راهی فرودگاه خواهند شد.

تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، در روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز در مسقط تمرین می‌کند. تمرین دوشنبه هم طبق ضوابط مسابقات، در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه انجام می‌شود.