بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد تند رسانه‌های سعودی از الاهلی و ربروف
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 10:58
انتقاد تند رسانه‌های سعودی از الاهلی و ربروف
شکست در دمام مقابل الاتفاق در اولین بازی از فصل جدید حسابی اردوی رقیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تحت الشعاع خود قرار داده است.

به گزارش "توپ 90"، الاهلی رقیب پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در اولین بازی خود در لیگ عربستان با شوک بزرگی مواجه شد و در شهر دمام با نتیجه 2-1 به الاتفاق باخت تا این نتیجه اردوی این تیم را در فاصله 10 روز تا مصاف با پرسپولیس تحت الشعاع خود قراردهد.


الاهلی که درتابستان با هزینه ای گزاف سرگئی ربروف اوکراینی را به عنوان سرمربی به خدمت گرفت به درخواست این مربی ستاره های داخلی و خارجی زیادی به تیم اضافه کرد اما این سرمایه گذاری هم باعث نشد تا آنها فصل را با برد آغاز کنند. شکست در دمام باعث شد تا رسانه های عربستان در هجوم بی سابقه به این تیم متمول سرمربی اوکراینی را زیر تیغ انتقادات تند خود قرار دهند تا ربروف با شرایط نامساعدی در جده روبرو شود.


سایت Sport ka 24 عربستان در تحلیل خود از اولین نمایش الاهلی با ایده های سرمربی اوکراینی نوشت:« کاملا مشخص شد ربروف شناختی از فوتبال عربستان ندارد. چیدمان بسیار بد این مربی آن هم با وجود در اختیار داشتن کلکسیونی از بازیکنان سرشناس و کلیدی نشان می دهد سرمربی گران قیمت اوکراینی نگاهی نادرست به فوتبال عربستان دارد و با این شرایط بعید به نظر می رسد او بتواند انتظارات طرفداران الاهلی را برآورده کند و تیم را تا قبل از ورود به لیگ قهرمانان آسیا به فرم مطلوب برساند».


نکته جالب در خصوص اردوی رقیب عربستانی پرسپولیس به عدم صدور مجوز برای ورود خرید برزیلی این باشگاه به خاک سعودی بود چون در پی جنجال هایی که در ارتباط با قتل عمد کلودیو دسوزا در خاک برزیل به خاطر استفاده از مشروبات الکلی رقم خورد موضع گیری های تندی در ارتباط با صدور مجوز بازی این بازیکن انجام گرفت ضمن این که سرمربی اوکراینی هم در اولین بازی ترجیح داد به چند ستاره خود از جمله کاپیتان ملی پوش الاهلی استراحت بدهد.