بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ویارئال 2 - گلاسکو رنجرز 2 ( سوپرگل باکا )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: بارسا جانشینی برای نیمار پیدا نخواهد کرد
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 19:37
زیدان: بارسا جانشینی برای نیمار پیدا نخواهد کرد
سرمربی رئال مادرید در عین حال که اعتقاد دارد بارسا بدون نیمار تضعیف نشده، معتقد است که جانشینی هم برای فوق ستاره برزیلی پیدا نمی شود.

به گزارش "توپ 90"، بارسا همچنان شوک زده از جدایی نیمار، فردا شب در نوکمپ میزبان رئال مادرید در سوپرکاپ اسپانیا است. بازی برگشت، چهارشنبه در برنابئو برگزار خواهد شد.

زیدان در مورد تضعیف بارسا پس از جدایی نیمار گفت:« برعکس، معتقدم بارسا مثل همیشه حریفی خطرناک و سخت است و آنها به دلیل جدایی نیمار تبدیل به حریفی ساده برای ما نشده اند.

 بارسا تغییراتی داشته ولی همچنان همان تیم قدرتمند همیشگی است. همه ما ایده و سبک بازی بارسلونا را می شناسیم و این با جدایی یکی دو بازیکن تغییر نمی کند. البته معتقدم نیمار بدون جانشین است و هیچ بازیکنی در بارسا نمی تواند جایگزین او شود. در هر صورت اگر فکر کنیم فردا بازی ساده ای پیش رو داریم، مرتکب اشتباه بزرگی شده ایم.»

تمدید قرارداد با رئال:« از اعتماد باشگاه به خودم بابت تمدید قرارداد متشکرم؛ ولی بین من و رئال، بحث مالی و قراردادی وجود ندارد. خوب می دانم که قرارداد داشتن در رئال بی معناست و همه چیز بر حسب نتایج تعریف می شود. شاید من سال بعد دیگر در رئال نباشم. به عنوان مربی هر روز سعی می کنم داشته هایم را به بازیکنانم انتقال دهم و از کار در این باشگاه و داشتن این مجموعه با کیفیت رضایت کامل دارم.»

خریدهای جدید:« از این مجموعه راضیم و نیاز به تغییر حس نمی کنم؛ ولی تا 31 آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.»