مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آ.اس: زیدان با رئال سه ساله تمدید کرد
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 13:50
آ.اس: زیدان با رئال سه ساله تمدید کرد
یک روز پس از تایید خبر تمدید ایسکو با رئال مادرید توسط نشریه آ.اس، حال این نشریه تایید کرد که زین الدین زیدان نیز قراردادش با باشگاه را برای سه فصل دیگر تایید کرده است.

به گزارش "توپ 90"، درست مثل موضوع ایسکو، باشگاه رئال مادرید منتظر فرصت مناسبی است تا تمدید قرارداد زیدان را رسانه ای کند. زیدان از حضور در باشگاه خوشحال است و به خاطر اطمینانی که مدیران باشگاه به او دارند، می‌خواهد قراردادش را سه ساله تمدید کند و این در حالیست که در شرایط مشابه بیشتر مربی ها دو ساله تمدید می‌کردند.

 

 

حقوق زیدان نیز برای فصل آینده دو برابر خواهد شد. او در حال حاضر 4.35 میلیون یورو از رئال دریافت می‌کند که حقوق جدید او در حدود 8 میلیون یورو خواهد بود، هر چند که این حقوق وابسته به پاداش‌هاست که بسته به عملکرد تیم به او پرداخت می‌شود، درست مثل بازیکنان.

چهارمین مربی موفق تاریخ رئال مادرید از حضور در تیم بسیار خوشحال است، هر چند که ابتدای حضورش در رئال بسیار ریسکی بود. او تیم را در ژانویه 2015 از بنیتس تحویل گرفت و تا به اینجا دو قهرمانی چمپیونزلیگ، 1 قهرمانی لالیگا و چندین جام دیگر برای رئال به دست آورده است که این قهرمانی ها او را به چهارمین مربی موفق تاریخ رئال تبدیل کرده است.