مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 18 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شهباززاده: مقایسه ام با مسی اغراق است
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 00:19
شهباززاده: مقایسه ام با مسی اغراق است
مهاجم تیم استقلال اعلام کرد در آینده نتایج بهتری برای آبی پوشان تهران کسب خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، سجاد شهباززاده در پایان دیدار استقلال و تراکتورسازی که با برد تیمش همراه بود، درباره بی احترامی به سیروس دین محمدی و ترک ورزشگاه توسط وی عنوان کرد:  من از این موضوع بی خبرم، برای آقا سیروس خیلی احترام قائلم و امیدوارم هرکجا که هستند موفق باشند.


وی درباره شرایط بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و 3 امتیازی که بسیار نیاز داشتیم در این مقطع به دست آوردیم. ان شاالله این روند را ادامه بدهیم.


مهاجم استقلال درباره گل نزدنش در لیگ برتر تاکید کرد: من نگران این موضوع که فشار روی من بابت عدم گلزنی است، نیستم و تیم ما فوتبال متفاوتی را ارائه می دهد و کار جدیدی را شروع کرده و با حمایت هواداران و کمی صبرشان مطمئنم که به جاهای بهتری می رسیم. درباره گلزنی خودم هم  مطمئنا تیم روند خوب و درستی داشته باشد من هم گلزنی هایم از هفته آینده شروع خواهد شد و نگران این موضوع نیستم.


شهباززاده در بخش دیگری از حرف هایش بیان کرد: قطعا امتیازات قابل جبران است و تا آخر فصل خیلی زمان زیادی باقی مانده و درباره این اختلاف امتیاز صحبت کردن خیلی زود است.


وی در پایان افزود: 3 امتیاز برای ما خیلی با ارزش بود و نیمه اول به چیزی که می خواستیم رسیدیم، من هم با شما موافقم که باید حمله می کردیم اما 3 امتیاز ما را تحت تاثیر قرار داد و تراکتور تیم خوبی است که برای جبران نتیجه می آمد.


مهاجم استقلال خاطرنشان کرد: روش بازی ما روش متفاوتی شده، اگر همه هواداران صبر کنند و همه چیز خوب پیش برود مطمئنا این موضوع برطرف خواهد شد و مهاجمان تیم هم پایشان به گل باز خواهد شد. من خودم نگران این قضیه نیستم اما مهم گرفتن سه امتیاز است.


وی درباره مقایسه اش با لیونل مسی توسط هواداران اظهار کرد: اغراق کردند که من را به مسی تشبیه کردند.