مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلعه‌نویی: می‌خواهم با ذوب‌آهن قهرمان شوم
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 00:19
قلعه‌نویی: می‌خواهم با ذوب‌آهن قهرمان شوم
سرمربی ذوب آهن اعلام کرد این تیم هنوز با تیم دلخواهش فاصله دارد.

به گزارش "توپ 90"، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از دیدار با پیکان حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


ذوب آهن هنوز تیم دلخواهم نیست
ذوب آهن هنوز فوتبال مدنظرم را بازی نمی کند و به آن فوتبال دلخواهم دست پیدا نکرده است، ما باید حداقل 2 گل در این بازی به ثمر می رساندیم که متاسفانه نشد.


رحمان احمدی مانع بردمان شد
رحمان احمدی روز خوبی داشت و مهاجمان ما در حالی که می توانستند حریف را شکست دهند روز بدی داشتند.ما بازی را خوب شروع کردیم اما پس از اخراج بازیکنمان مجبور به کنترل بازی شدیم و نتوانستیم پیکانی ها را مغلوب کنیم.
 

از نتیجه راضی نیستم
با وجود کسب این یک امتیاز از تیمم راضی نیستم و معتقدم ذوب آهن پتانسیل بیشتری از این چیزی که امروز نشان داد، دارد. البته تیم آقای جلالی هم بد نبود اما من از بازیکنانم راضی نیستم.
 

درباره اخراج بازیکنم حرف نمی زنم
دیگر به سن و سالی رسیده ام که می دانم نباید درباره داوری صحبت کنم و اعتراضی نداشته باشم. باید کارشناسان داوری در این خصوص نظر بدهند نه من.
 

می خواهم با ذوب آهن قهرمان شوم
یکی از اهداف مهم حضورم در اصفهان این است که با این تیم قهرمان ایران شویم. می خواهم روزهای خوب حضورم در سپاهان را با این تیم تکرار کنم ولی فعلا با بدشانسی مواجه هستم و 8، 9 بازیکن مصدوم روی دستمان قرار دارند که با بازگشت آنها مطمئنم روند تیمی مان بهتر از این خواهد شد.
 

حدادی فر زود برمی گردد
باتوجه به شناختی که از قاسم دارم می دانم این بازیکن به زودی به تیم اضافه خواهد شد و می تواند تاثیرگذاری همیشگی اش را داشته باشد.
 

رجب زاده تعویض طلایی است
ممکن است بازیکنان تعویضی ما نتوانند به ما کمک کنند به همین خاطر رجب زاده را نگه داشتیم که بتواند ما را یاری کند.