مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وضعیت قرمز در بارسلونا پیش از ال کلاسیکو
جمعه, 20 مرداد 1396 ساعت 17:31
وضعیت قرمز در بارسلونا پیش از ال کلاسیکو
بارسلونا روز یکشنبه در نوکمپ با همان مجموعه سال گذشته خود و البته بدون نیمار برابر رئال صف آرایی خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، به نقل از موندودپورتیوو، اگر به مجموعه فعلی بارسا نگاه کنید، متوجه خواهید شد که تنها نام های جدید در این تیم، دلوفئو و سمدو هستند.

دلوفئو بند بازخرید در قراردادش با اورتون وجود داشت و به همین دلیل بارسلونا با پرداخت 12.5 میلیون یورو او را به خدمت گرفت؛ در غیر این صورت دلوفئو چندان تمایلی به بازگشت نداشت.

نلسون سمدو، دفاع راست سابق بنفیکا هم دیگر بازیکن جدید آبی اناری هاست که البته نتوانست در اردوی پیش فصل متقاعد کننده ظاهر شده و فعلا ذخیره الکس ویدال محسوب می شود! به اینها جدایی نیمار را هم اضافه کنید که ضربه روحی سختی به خصوص برای مدیران باشگاه بود.

تلاش برای جذب جانشین  نیمار هم تاکنون با شکست مواجه شده است. کوتینیو و دمبله، گزینه های اول بارسلونا برای پر کردن جای خالی نیمار و به عنوان خریدهایی دهان پر کن مطرح بودند و هستند. جذب کوتینیو پس از بیانیه امروز لیورپول تقریبا منتفی به نظر می رسد و دورتموند هم مقاومت سنگینی در برابر فروش دمبله از خود نشان داده است.

از سوی دیگر تکلیف خروجی های بارسلونا هم مشخص نیست. آردا، منیر الحدادی، فرمالن و داگلاس همچنان بدون تیم هستند و ارنستو والورده از این شرایط ناراضی است. او انتظار داشت تکلیف ورودی و خروجی های تیمش تا پیش از ال کلاسیکوی روز یکشنبه مشخص شده باشد که اینگونه نشد.

بارسا بدون نیمار و بازیکن مطرح جدیدی، روز یکشنبه بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا را برابر رئال برگزار خواهد کرد. وضعیت خود تیم تقریبا مثبت است اما در جبهه مدیران، همه چیز بحرانی به نظر می رسد.

فراموش نکنیم که رئال با روحیه ای عالی پس از فتح سوپرکاپ اروپا قدم به نوکمپ می گذارد و البته تکیه بارسلونا به دو برد 3-2 اخیر برابر کهکشانی هاست. به خصوص ال کلاسیکوی برگشت لالیگای فصل پیش که آبی اناری ها بدون نیمار دربرنابئو 3-2 پیروز شدند.