مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیانیه رسمی باشگاه لیورپول در مورد کوتینیو
جمعه, 20 مرداد 1396 ساعت 17:31
بیانیه رسمی باشگاه لیورپول در مورد کوتینیو
مدیران باشگاه لیورپول با انتشار بیانیه ای، احتمال فروش کوتینیو به بارسلونا با هر رقمی را رد کردند.

به گزارش "توپ 90"، با وجود رد پیشنهاد های 72 و 90.2 میلیون پوندی بارسا برای کوتینیو، این تیم همچنان در تلاش برای جذب ستاره برزیلی است. یورگن کلوپ اخیرا اعلام کرده بود که آبی اناری ها وقتشان را تلف نکنند و تلاششان را برای جذب دیگر اهداف بگذارند. با این حال به نظر می‌رسد که بارسا همچنان دست بردار نبوده و حالا مالکان باشگاه لیورپول در بیانیه ای، احتمال فروش کوتینیو را رد کردند.

در این بیانیه آمده است:" ما قصد داریم با این بیانیه در مورد موضوع انتقال کوتینیو شفاف سازی کنیم. موضع باشگاه در این مقطع این است که هیچ پیشنهادی برای کوتینیو مورد قبول قرار نگیرد و او در پایان نقل و انتقالات، عضو لیورپول باقی خواهد ماند."

به نظر می‌رسد با انتشار این بیانیه، بارسا هیچ شانسی برای جذب کوتینیو نداشته باشد و بهتر باشد آبی اناری ها به توصیه کلوپ گوش کرده و وقتشان را صرف جذب ستاره برزیلی آنفیلد نکنند.

این دومین شکست بارسلونا در نقل و انتقالات امسال پس از شکست در جذب وراتی است. بارسا از جذب وراتی مطمئن بود و در حال پیگیری مذاکرات با پاری سن ژرمن بود ولی نتوانست با این باشگاه به توافق برسد و انتظار داشت که وراتی به باشگاه فشار بیاورد تا مقدمات جدایی اش فراهم شود ولی وراتی نیز از این کار خودداری کرد تا در نهایت در پاری سن ژرمن ماندنی شود.

به این ترتیب بارسلونا حالا باید تمام تمرکز خود را روی جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی باشگاه دورتموند بگذارد که آن هم به نظر، ماموریتی غیرممکن می رسد.