مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منچستر‌یونایتد 1 - کلوپ آمریکا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هشدار کلوپ به بارسا در مورد بند فسخ مسی
جمعه, 20 مرداد 1396 ساعت 09:48
هشدار کلوپ به بارسا در مورد بند فسخ مسی
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بارسلونا هشدار داد که با توجه به انتقال نیمار به پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو، حالا لیونل مسی نیز که بند فسخی 300 میلیونی دارد، شانس جدایی دارد و این برای بارسا خطر محسوب می‌شود.

به گزارش "توپ 90"، پاری سن ژرمن با پرداخت 222 میلیون یورو، بند فسخ قرارداد نیمار را فعال کرد و او را در نهایت به خدمت گرفت. لیونل مسی نیز بند فسخی 300 میلیونی دارد و کلوپ به بارسا در این مورد هشدار داد.

او گفت:" خیلی ساده است، تا به حال چنین انتقالهایی به نظر غیرممکن می آمد. سپس به لیست بند فسخ های بارسلونا نگاه کنید و لیونل مسی که 300 میلیون است. در طول یک ماه به نظر پرداخت چنین پولی ممکن شد. این رقم در گذشته از حد پرداخت خارج بود. بارسلونا به صورت شانسی این ارقام را مشخص می‌کند. یعنی می‌گویند که چه کسی 300 میلیون می‌پردازد و حالا اوضاع عوض شده است."

کلوپ معتقد است که فوتبال بیشتر ورزش است تا جذب ستاره. او در این باره گفت:" من عاشق فوتبالم، زیرا همه، هم دیگر را قوی تر می‌کنند. شما می‌توانید یک تیم را راه بیندازید، یک ستاره در یک تیم و یک ستاره در تیم دیگر می‌توانند یک بازیکنی که در وسط ایستاده را هم ستاره کنند. ورزش این گونه است. این داستان‌های قهرمانانه که یکی بهتر از همه است و از اینگونه صحبت ها را قبول ندارم. فکر نمی‌کنم نیمار هم اینطور فکر کند."