بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اس.خوزستان 1 - سایپا 2؛ شکار 3امتیازی از کنار کارون
پنجشنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 21:50
اس.خوزستان 1 - سایپا 2؛ شکار 3امتیازی از کنار کارون
سایپا موفق شد در ورزشگاه غدیر با دو گل عباس زاده و قلی زاده با نتیجه ٢-١ استقلال خوزستان را شکست بدهد.

به گزارش توپ 90"، استقلال خوزستان بعد از برد غیر منتظره در هفته اول برابر تراکتورسازی و تساوی خارج از خانه مقابل هم‌نام تهرانی با شرایط خوبی فصل را شروع کردند و امیدوار هستند با وجود بحران مالی، نتایج درخشان خود را ادامه دهد؛ از سوی دیگر سایپا و علی دایی پس از تساوی مقابل سپاهان، هفته قبل دست به کار بزرگی زدند و صنعت نفت را شکست دادند تا آنها هم با امتیاز مشابه تیم ویسی پای به مسابقه سوم فصل بگذارند.هفته سوم لیگ برتر؛ تاریخ: 96/05/19؛ ساعت 20:30
استادیوم: غدیر اهواز  تماشاگران: ٤٠٠ نفر
داور: مهدی مرجان‌زاده؛ کمک‌ها: مهدی عالیقدر، حسن انتظاری و جواد محمدی/ ناظر: حیدر شکور


استقلال خوزستان


وحید شیخ‌ویسی، عقیل کعبی، موسی کولی‌بالی، میثم دورقی، ابوالفضل علایی، حکیم نصاری، محمد زارع، سلمان بحرانی(طالب ریکانی 63)، حسن صادقی، سید علیرضا زندوی و رضا کرملاچعب.
سرمربی: عبدالله ویسی


سایپا تهران


محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، رضا علیاری، دانیال ماهینی، امید خالدی، رضا اسدی، روزبه شاه‌علی‌دوست، مهدی ترابی(حامد شیری 90)، آرش رضاوند، علی قلی‌زاده(رضا جعفری 84) و  محمد عباس زاده(محمد سلیمانی 90)
سرمربی: علی دایی


 

اخطار


علیرضا زندوی (23) - سلمان بحرانی (42) از استقلال خوزستان

شرح گل ها

0-1(سایپا تهران- عباس زاده): دقیقه ٥٦ گل عباس زاده سانتر روزبه شاه علیدوست با اشتباه عجیب علایی به عباس زاده رسید تا این بازیکن با یک بغل پای ساده دروازه شیخ ویسی را باز کند ى طلسم گل نخوردن های ویسی بشکند.


0-2 (سایپا ـ قلی زاده): در دقیقه 59 علی قلی زاده توپ را از مقابل علایی عبور داد و با حرکت پا به توپ به سمت دروازه شیخ ویسی در شرایط تک به تک با وی قرار گرفت و در شرایطی که هیچ کدام از مدافعان استقلال خوزستان حرکتی برای متوقف کردن او انجام ندادند، با نوک پا دومین گل خود در لیگ برتر را برای سایپا به ثمر رساند.


2-1(استقلال خوزستان- کرمعلا چعب): دقیقه ٧٥ کرملا چعب کرنر طالب ریکانی از سمت راست با ضربه سر رضا کرملاچعب به گل اول تیم اهوازی تبدیل شد تا اختلاف به یک گل کاهش یابد.

شرح نیمه اول:

 

 

دیدار دو تیم در حالی برگزار شد که گرمای هرا در این بازی به مراتب نسبت به روزهای دیگر کمتر تر شده بود، سایپایی ها در ابتدای بازی حملات بیشتری انجام دادند، اما نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند.

در ادامه بازی پایاپای دنبال شد تا اینکه کرنر مهدی ترابی و ضربه عباس داده را به زیبایی شیخ ویسی بیرون کشید.

 در ادامه نیز موقعیت حساس خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد

 


 

 

بهترین بازیکن:

 

 

علی قلی زاده و همچنین محمد عباس زاده موقعیت های رسیده به خود را توانستند به گل تبدیل کنند تا سه امتیاز مهم برای تیمشان در این بازی به دست بیاید. 

اتفاق ویژه: 

 

 

وحید شیخ ویسی که در دو بازی قبل توانسته فود دروازه اش را بسته نگه دارد، در این بازی دو بار دروازه اش باز شده دید تا استقلال خوزستان نیز به جمع تیم هایی که دروازه شان باز شده باشد، بپیوندد.

 

 

دقایق حساس

دقیقه ٢٤: ضربه آزاد مهدی ترابی در میانه راه به عباس زاده برخورد و در ادامه ضربه سر روزبه شاه علیدوست با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ٢٨: کرنر مهدی ترابی از سمت چپ و ضربه سر عباس زاده را شیخ ویسی به زیبایی بیرون کشید و در ادامه قلی زاده توپ را در بهترین حالت به اون فرستاد.

دقیقه ٣٢: ضربه آزاد مهدی ترابی در میانه راه به مدافعین برخورد کرد که این بازیکن اعتقاد به پنالتی داشت و به شدت اعتراض کرد.

دقیقه ٤١: ضربه آزاد حکیم نصاری به تیرک دورتر را عقیل کعبی به میانه جمعیت فرستاد و در ادامه ضربه کرملا چعب را اخباری به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ٤٢: پاس میثم دورقی به حسین صادقی رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ٥٢: سانتر امیدخالدی از سمت چپ و ضربه سر عباس زاده را شیخ ویسی در آغوش گرفت.

دقیقه ٥٧: توپ در موقعیت عالی به رضا کرملا چعب رسید اما وی در موقعیت تک به تک نتوانست دروازه تیم حریف را باز کند و اخباری توپ را به خوبی برگشت داد.

دقیقه ٨٢: سانتر حکیم نصاری از سمت چپ و ضربه سر موسی کولی بالی با اختلاف از بالای دروازه اخباری به بیرون رفت.
دقیقه ٨٨: پاس علیرضا زندوی در محوطه جریمه به دلفی رسید اما ضربه این بازیکن جوان با اختلاف بسیار به بیرون رفت.

دقیقه ٩٠+٤: اوت دستی بلند ماهینی و ضربه سر محمد سلیمانی با اختلاف از بالای دروازه شیخ ویسی به بیرون رفت.


در حاشیه

*دانیال ماهینی پیش از شروع بازی به سمت نیمکت استقلال خوزستان رفت، انتقال او از استقلال خوزستان به سایپا با انتقادات شدید اهوازی ها مواجه شده است.

*جونیور مارینی و تاوادزه به دلیل صادرنشدن ای تی سی از روی جایگاه تماشاگران بازی را تماشا می کنند.

* داور بازی به دلیل گرمای شدید هوا در دقیقه ٣٢ اعلام وقت استراحت کرد.