بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیانیه رسمی باشگاه دورتموند در مورد عثمان دمبله
پنجشنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 19:41
بیانیه رسمی باشگاه دورتموند در مورد عثمان دمبله
پس از اینکه اکیپ و لوپاریزین از احتمال پیوستن قریب الوقوع دمبله به بارسلونا خبر دادند، باشگاه دورتموند بیانیه ای در واکنش به این شایعات منتشر کرد.

به گزارش "توپ 90"، عثمان دمبله بدون اطلاع قبلی از حضور در تمرین امروز دورتموند خودداری کرد و مسئولان دورتموند نیز موفق به پیدا کردن و گفت و گو با وی نشدند. سرمربی دورتموند ضمن تایید این خبر افزود که امیدوار است اتفاق بدی برایش نیفتاده باشد.

این در حالی است که رسانه های فرانسوی و اسپانیایی از این حرکت دمبله به عنوان شورش و خیزی بلند برای پیوستنش به بارسلونا تعبیر کرده اند.

حتی اکیپ و لوپاریزین نوشتند که تا امشب این انتقال نهایی خواهد شد.

در همین راستا باشگاه دورتموند دقایقی پیش بیانیه ای به این شرح صادر کرد:« باشگاه دورتموند به اطلاع می رساند که چند روز پیش با مسئولان بارسلونا در مورد دمبله مذاکره ای به انجام رسید و طی آن تشخیص داده شد که رقم پیشنهادی بارسلونا برای دمبله کافی نبوده است. پس از آن هیچ پیشنهاد دومی از سوی بارسلونا دریافت نشده و همچنین بر خلاف شایعات، احتمال جدایی دمبله بالا نیست.»

در همین راستا همچنین موندودپورتیوو به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا نوشت که پرواز اختصاصی دمبله به مقصد بارسلون برای عقد قرارداد صحت ندارد و انتقال قریب الوقوع این بازیکن به بارسا هم شایعه است.