مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سردرگمی مسئولان بارسلونا در خرید مدافع
پنجشنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 15:36
سردرگمی مسئولان بارسلونا در خرید مدافع
در حالی که بسیاری جذب اینیگو مارتینس از سوسیداد را قطعی می دانستند ولی بارسلونا به دلایلی از این امر منصرف شد.

به گزارش "توپ 90"، چند روز پیش بود که نشریات بار سلونا ادعا کردند که پس از درخواست فوری والورده، مذاکرات با سوسیداد برای جذب مارتینس شروع شده و این مدافع ملی پوش به زودی جذب بارسلونا خواهد شد. حتی گفته شد که بارسا حاضر است 32 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد وی را بپردازد اما دو روز پیش بود که اعلام شد بارسا از خرید مدافع سوسیداد منصرف شده است.

طبق ادعای مارکا، مهمترین عامل در انصراف از جذب مارتینس، تهدید شدن جایگاه خاویر ماسکرانو در ترکیب بارسلونا بوده است. ضمن اینکه بارسلونا حاضر نبود برای بازیکنی که مشخص نبود قرار است در ترکیب ثابت باشد یا خیر، 32 میلیون یورو هزینه کند.

در بارسلونا امیدوار بودند با حضور مارلون برزیلی و نیز رسیدن یری مینای کلمبیایی از ماه ژانویه، مشکلات خط دفاعی به حداقل برسد اما اتفاقی غیرقابل پیش بینی رخ داد.

مینا، مدافع کلمبیایی پالمیراس قرار بود طبق برنامه از 6 ماه دیگر به بارسلونا اضافه شود ولی صبح دیروز او در جریان بازی با بارسلونای اکوادور در جام لیبرتادورس به شدت از ناحیه پای چپ مصدوم شد و پیش بینی می شود ماه ها از فوتبال به دور باشد. همین مساله باعث شده تا یک بار دیگر پرونده جذب یک مدافع در دستور کار مسئولان بارسا قرار بگیرد.

آنها فعلا منتظر بیانیه تیم پزشکی پالمیراس هستند تا سپس تصمیمی نهایی در مورد جذب مدافع بگیرند. مشخص نیست که بارسلونا بازهم به سراغ مارتینس خواهد رفت یا جذب مدافعی ارزان تر در دستور کار قرار می گیرد.