مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

2برابر شدن رقم فسخ قرارداد ستاره رئال به خاطر بارسا!
پنجشنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 15:36
2برابر شدن رقم فسخ قرارداد ستاره رئال به خاطر بارسا!
در بارسلونا هنوز از این بابت که مارکو آسنسیو به رئال پیوسته حسرت می خورند؛ چرا که ابتدا این بارسا بود که برای جذب ستاره 20 ساله سابق مایورکا اقدام کرد.

به گزارش "توپ 90"، سال 2015 همه چیز آماده بود تا زوبی زارتا(مدیر ورزشی وقت بارسا) با رقم 3.5 میلیون یورو، مارکو آسنسیو را از مایورکا برای بارسلونا جذب کند اما در نهایت اختلاف او با ایجنت آسنسیو مانع این امر شد. کمی بعد رئال مادرید با پرداخت تنها 5 میلیون یورو توانست این ستاره آینده دار را به خدمت بگیرد.

آسنسیو پس از یک فصل حضور قرضی در اسپانیول، از سال گذشته به رئال بازگشت و حالا به یک مهره تاثیرگذار در جمع کهکشانی ها بدل شده است. اتفاقی که حسرت دوست داران بارسلونا را برانگیخته.

طبق ادعای موندودپورتیوو، رقم فسخ قرارداد آسنسیو 80 میلیون یورو بود ولی رئالی ها به صورت محرمانه ای این رقم را تقریبا دو برابر کرده و به 150 میلیون یورو افزایش داده اند. 

شنیده می شد که مسئولان بارسا قصد دارند مذاکراتی مخفیانه با آسنسیو انجام داده و پس از جلب رضایت او، با پرداخت 80 میلیون یورو، ضمن جبران ضایعه از دست دادن نیمار، ضربه ای سنگین نیز به رئال وارد کنند. رئالی ها اما با علم به این موضوع رقم فسخ این بازیکن را به 150 میلیون یورو افزایش دادند تا هرگونه راه مذاکرات بارسا با آسنسیو بسته شود.