مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منچستر‌یونایتد 1 - کلوپ آمریکا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درگیری آزمون بخاطر دفاع از هم‌تیمی (عکس)
پنجشنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 10:17
درگیری آزمون بخاطر دفاع از هم‌تیمی (عکس)
مهاجم ایرانی روبین کازان به دلیل درگیری با بازیکن لوکوموتیو مسکو با کارت زرد جریمه شد.

به گزارش "توپ 90"، سردار آزمون بعد از دو حضور به عنوان یار تعویضی در دو مسابقه ابتدایی فصل مقابل کراسنودار و زنیت سن‌پترزبورگ که جمع لحظات بازی او را به 60 دقیقه نمی‌رساند و نتوانست مانع از شکست تیم‌اش شود، در سومین هفته از لیگ روسیه مقابل آرسنال تولا از ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و با تاثیرگذاری روی گل اول و گرفتن یک پنالتی نقش مهمی در ثبت نخستین برد روبین کازان ایفا کرد.


این عملکرد موجب شد تا قربان بردی‌اف هفته قبل او را 67 دقیقه مقابل زسکا مسکو به کار بگیرد و امشب هم در دیدار مقابل لوکوموتیو مسکو به طور کامل استفاده کند که البته حضور این مهاجم ایرانی نیز برای کازانی‌ها مثمر ثمر بوده است.


روبین کازان امشب در لحظات پایانیِ پنجمین مسابقه فصل، برد مقابل لوکوموتیو مسکویی که چهار برد داشت را از دست داد و با نتیجه یک بر یک بازی را به اتمام رساند ولی این دیدار تحت الشعاع درگیری آزمون قرار گرفت.


در دقیقه 34 این مسابقه الکسی میرانچوک، مهاجم لوکوموتیو مسکو روی بازیکن روبین کازان خطا کرد که موجب افتادن وی به زمین و توقف بازی شد که در همین لحظه سردار آزمون با میرانچوک درگیری فیزیکی پیدا کرد اما با دخالت بازیکنان دو تیم و داوران مسابقه این قائله ختم به خیر شد.


آزمون به دلیل رفتار غیر ورزشی و ایجاد درگیری و همچنین میرانچوک با کارت زرد جریمه شدند.