بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 2 - اوکراین 1 (چهارجانبه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلخوری والورده از مدیران باشگاه بارسلونا
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 21:40
دلخوری والورده از مدیران باشگاه بارسلونا
سرمربی جدید بارسلونا از روند نقل و انتقالات تیمش راضی نیست و این نگرانی را به مسئولان باشگاه انتقال داده است.

به گزارش "توپ 90"، ارنستو والورده که از چندی پیش جانشین لوئیس انریکه شده، ماه گذشته رسما کار خود را در بارسلونا آغاز کرد. او در نشست با مدیر ورزشی باشگاه، برنامه خود را ارائه داد و در آن خواسته بود که تا پیش از سوپرکاپ اسپانیا که روز یکشنبه آینده برگزار می شود، تکلیف خروجی های باشگاه مشخص شده باشد اما این اتفاق هنوز نیفتاده است.

آردا توران، منیر الحدادی، داگلاس و فرمالن، بازیکنان مازاد والورده هستند ولی هنوز تکلیف هیچکدام شان مشخص نشده است.

در کنار اینها جدایی عجیب نیمار نیز مزید بر علت شده تا والورده از شرایط تیمش رضایت بالایی نداشته باشد. هنوز هیچ بازیکنی به جای نیمار جذب نشده و کار انتقال کوتینیو و دمبله نیز فعلا به بن بست خورده است. 

بارسا تا به اینجا تنها دلوفئو و سمدو را به خدمت گرفته و در تلاش است حداقل سه بازیکن دیگر را نیز جذب کند. یکی از این بازیکنان اینیگو مارتینس، مدافع سوسیداد است که درخواست مستقیم خود والورده بود؛ ولی روز گذشته اعلام شد که به دلیل قیمت بالای او، بارسلونا از جذبش منصرف شده است.

طبق ادعای اسپورت، والورده در ملاقات با مدیر داخلی جدید بارسا(پپ سگورا) دلخوری خود را ابراز کرده و درخواست کرده تا خواسته هایش هر چه زودتر برآورده شوند. از طرف باشگاه هم به وی پاسخ داده شده که کمی بیشتر صبوری به خرج دهد!