مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپولی ها در مورد کوتینیو آسوده خاطر باشند
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 16:32
 لیورپولی ها در مورد کوتینیو آسوده خاطر باشند
استیون جرارد، اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است که پیوستن کوتینیو به بارسلونا به این سادگی ها رخ نخواهد داد.

به گزارش "توپ 90"، طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، توافق بارسا با کوتینیو نهایی شده و حالا فقط جلب رضایت لیورپول باقیمانده است.

این در حالی است که یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول سخت مخالف این انتقال است و البته مدیران لیورپول هم تمایلی به از دست دادن بهترین بازیکن شان ندارند.

در حالی که در بارسلونا به جذب کوتینیو بسیار خوشبین است، استیون جرارد نظری دیگر دارد:« لیورپول به پول نیاز ندارد ولی همه چیز در دستان خود کوتینیو است. ببینیم او برای انتقال به بارسا جنگ با باشگاه را شروع خواهد کرد یا خیر.

مطمئنم که لیورپول شرایط برای جدایی او را دشوار خواهد کرد ولی می فهمم که کار دشواری است؛ چون بازیکنان آمریکای جنوبی به فوتبال اسپانیا علاقه دارند و خود کوتینیو نیز چند بار گفته است که دوست دارد برای بارسا بازی کند. پیش از این، اتفاقی مشابه در مورد ماسکرانو و سوارز هم افتاده بود.»

جرارد ادامه داد:« به هواداران می گویم که آسوده خاطر باشند؛ چون هم کلوپ و هم باشگاه، سخت مخالف جدایی کوتینیو هستند. او پیش فصل را با تیم پشت سر گذاشته و انتقال او در آستانه شروع لیگ به ضرر باشگاه است. باشگاه در تلاش است تا کوتینیو را به ماندن متقاعد کند.»