مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمار در اندیشه شکایت از بارسلونا به فیفا
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 16:32
نیمار در اندیشه شکایت از بارسلونا به فیفا
نیمار، فوق ستاره برزیلی که با پیوستنش به پی اس جی، تابستان امسال را برای بارسایی ها تلخ کرد، حالا قصد دارد از تیم سابقش به فیفا نیز شکایت کند!

به گزارش "توپ 90"، پس از دو هفته جنجالی و پرتنش که شایعات فراوانی در مورد نیمار شنیده شد، او سرانجام با پرداخت رقم فسخ قراردادش راهی پی اس جی شد تا مثلث MSN بارسلونا به تاریخ بپیوندد.

بارسلونا خود را برای یک فصل دیگر با نیمار و مثلث مخوفش آماده می کرد اما در نهایت فوق ستاره برزیلی برای رهایی از سایه مسی، ترجیح داد فوتبالش را در تیمی دیگر ادامه دهد.

 

قرار بود هفته گذشته 26 میلیون یورو از طرف بارسلونا به پدر نیمار بابت پاداش تمدید قرارداد این بازیکن(در سال گذشته) پرداخت شود اما پس از پیوستن نیمار به پی اس جی، مسئولان بارسا از پرداخت این مبلغ سر باز زدند.

اسکای اسپورتس در همین رابطه گزارش داد که نیمار از وکلایش خواسته تا برای گرفتن حق پدرش، از بارسلونا به فیفا شکایت کنند؛ پرونده ای که مسلما مباحث و اخبار زیادی را ایجاد خواهد کرد. در صورت شکایت نیمار، رابطه او با هواداران بارسا بیش از پیش تیره و تار خواهد شد. هوادارانی که در بازی برابر چاپه کوئنزه شعارهای «نیمار بمیر» را در نوکمپ سر دادند.

ارتباط بین نیمار و پدرش بسیار نزدیک و صمیمانه است. در واقع هیچ ایجنتی به اندازه پدر نیمار، نتوانسته روی فوتبال موکلش تاثیرگذار باشد.

او پیش از این 2.7 میلیون برای کمیسیون انتقال و 10 میلیون نیز برای حق بیمه انتقال اولیه دریافت کرده بود و در طی این مدت مبالغ دیگری نیز به او رسیده بود. او که از پاری سن ژرمن هم دریافتی خواهد داشت، پس از اطلاع از اینکه مسئولان بارسا قصد ندارند 26 میلیون یورو کمیسیون را به وی بپردازند، به شدت عصبانی شد و در مصاحبه هفته گذشته خود با کادنا کوپه، به بارسلونا تاخت و بارتومئو را تهدید به شکایت کرد.

او مدعی شده بود که تا پیش از این موضوع قصد داشت پسرش را به ماندن در بارسا متقاعد کند ولی سپس منصرف شده است.