بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: اشتباه شجاع را بزرگ جلوه ندهید
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 16:32
برانکو: اشتباه شجاع را بزرگ جلوه ندهید
سرمربی تیم پرسپولیس اعلام کرد که تیمش بازی سختی با نفت تهران دارد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


سومین دربی در پیش است
می توانم بگویم سومین دربی پشت سر هم برای ماست. شما خودتان می دانید رقابت ما با فولاد به چه شکلی بود. حالا تراکتورسازی جای خودش را دارد و نفت هم 2 سال پیش قهرمانی را از کف ما بیرون آورد.

خودمان را گم نمی کنیم
نمی خواهیم خودمان را در سایه این خبرهایی که برای نفت می نویسند گم کنیم. همکاران خوبم آقای درخشان و خورشیدی توانستند در زمان کم نفت را به شکل خیلی خوب بالا بیاورند و با نگاهی به این تیم و 4 امتیازی که در دو بازی هفته گذشته کسب کردند این موضوع مشهود است.


بازی سختی داریم
فردا یک بازی خیلی سخت در انتظار ماست، کاملا متفاوت با دیدار سوپرجام خواهد بود و اکنون تیم نفت در موقعیتی است که چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط می خواهد به دست بیاورد. آنها در ورزشگاه خودشان، تختی بازی می کنند و طبیعی است که می دانیم یک بازی خیلی خیلی سخت در پیش داریم. 


سیدجلال می رسد، ربیع خواه نه
از بازیکنان خوشبختانه سیدجلال در کورس نفرات اصلی این رقابت خواهد بود، ربیع خواه را نخواهیم داشت یک کشش مختصر در ناحیه پایش داشته و به همین دلیل در ترکیب ما نخواهد بود چون نمی خواهیم ریسک کنیم تا وضعیتش حادتر شود. علیپور هم بعد از محرومیت هفته گذشته اش به تیم اضافه شده و طبیعی است که هدف ما همان هدف همیشگی باشد و با  احترام به رقبایمان با تمام توان برای کسب سه امتیاز پا به میدان می گذاریم.


آماده بازی باکیفیت هستیم
تیم نفت  مجموعه ای از  ترکیب جوان و باتجربه دارد و به همین خاطر ما آماده هستیم که این بازی را با بالاترین کیفیت انجام دهیم.

بدهی های باشگاه به هر نحوی باید پرداخت شود
بدهی ها باید به هر نحوی شده پرداخت شود. من کاملا به آقای طاهری و اعضای جدید هیات مدیره اعتماد دارم تا مشکلات را همانطور که تا به امروز حل کرده اند، حل کنند. هیچ تردیدی ندارم که مسائل حل خواهد شد.


سیدجلال بازیکن کلیدی ما است
سیدجلال یک بازیکن کلیدی و بسیار مهم برای ماست. ما طی یکی، دو روز گذشته در تست های پزشکی که از او گرفتیم وضعیت او را برای این مسابقه مناسب دیدیم و بابت این مساله خوشحالیم. 


اشتباه شجاع مقابل تراکتور را بزرگ نکنید
از آنجایی که شما می گویید از این بازیکن در پست هافبک دفاعی استفاده می کنیم، باید بگویم که ما بازیکن جدید در این پست آوردیم و شجاع خلیل زاده هم که قرار است بازی کند. این 3 بازی اخیر را بچه ها خیلی خوب کار کردند، اشتباهی که شجاع کرد بالاخره در فوتبال پیش می آید و نباید خیلی آن را بزرگ جلوه دهیم. 


حسینی دفاع وسط خواهد بود
من در تمرین دیروز سیدجلال را در پست هافبک دفاعی قرار دادم تا کمتر به او  فشار وارد شود و مصدومیتش تشدید پیدا نکند. ایشان پست خودش را خواهد داشت و همان دفاع وسط را بازی خواهد کرد.


واکنش به اظهارنظر حمید درخشان
هر کسی طرز فکر و نظر خودش را دارد، تیمی که بیگ زاده، بنگر و ... را دارد تیم قابل احترامی است. در مورد سوپرجام من معتقدم که بازیکنان نفت خیلی انگیزه داشتند و ما آنها را دست کم نگرفتیم. قبل از بازی در تمرین این انگیزه را در بچه هایم دیدم که پیروز این مصاف خواهند شد 3 گل زدند دیگر به نظر شما باید 10 تا گل می زدند؟!


بازیکنان تحت فشار هستند
شانس های زیادی به وجود آوردیم و اولین بازی بود. همیشه گفتم اولین بازی خیلی سخت است چون بازیکنان تحت فشار تمرینات هستند و خیلی راضی هستم که در آن بازی خیلی خوب واکنش نشان دادند. من از بازی آنها خیلی راضی و خوش بین هستم و به آنها بابت ارائه بازی خوبشان تبریک می‌‎گویم.