مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

PSG در رویای ربودن امباپه از رئال مادرید
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 00:48
PSG در رویای ربودن امباپه از رئال مادرید
به نظر می رسد به جز نیمار، باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارد برای خرید کیلیان امباپه نیز با جدیت اقدام کند.

به گزارش "توپ 90"، هفته گذشته پاری سن ژرمن موفق شد با رقم زدن انتقالی تاریخی و پرداخت 222 میلیون یورو، نیمار را از چنگ بارسا ربوده و بزرگترین انتقال همه ادوار فوتبال را رقم بزند اما این پایان کار نیست و فعالیت های این باشگاه در بازار تابستانی همچنان ادامه خواهد داشت.

وبسایت گل ادعا کرد که باشگاه پاری سن ژرمن چند هفته پیش پیشنهادی 135 میلیون یورویی برای جذب کیلیان امباپه، ستاره جوان و 18 ساله موناکو ارسال کرده و با جدیت قصد دارد در کنار نیمار، این از بازیکن آینده دار را نیز جذب کند.

البته در مدت اخیر و به علت تمرکز پاری سن ژرمن روی جذب نیمار، پروسه انتقال امباپه کمی به تاخیر افتاد اما ناصر الخلیفی در تماسی جداگانه به امباپه تاکید داشته که وی هنوز هم در برنامه های تیم قرار دارد و پروسه خرید امباپه متوقف نشده است.

در این میان خود امباپه مسئولیت انتقال خود را بر دوش پدرش گذاشته و پاری سن ژرمن نیز با پدر امباپه تماس هایی برقرار کرده است. برای امباپه تنها جنبه ورزشی ماجرا مهم است و او می خواهد به طور منظم در لیگ قهرمانان و جام جهانی روسیه 2018 بازی کند.

علیرغم تمایل رئال مادرید به جذب امباپه و علاقه احتمالی بیشتر موناکو به انتقال وی به تیمی خارج از فرانسه، پاری سن ژرمن از تلاش برای جذب این بازیکن جوان دست نخواهد کشید.