مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ‌ یک: بادران قدرتمند آغاز کرد
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 22:13
لیگ‌ یک: بادران قدرتمند آغاز کرد
تیم فوتبال بادران با پیروزی برابر فجرسپاسی شیراز رقابت های لیگ دسته ی اول را آغاز کرد.

به گزارش "توپ 90"، رقابت‌های لیگ آزادگان امروز عصر فصل جدید خود را با برگزاری 6 دیدار همزمان از ساعت 18 آغاز کرد، که در یکی از این دیدارها تیم بادران در شیراز میهمان فجرسپاسی شیراز بود و در پایان موفق شد با یک گل شاگردان علی اصغر کلانتری را از پیش رو بردارد.


تک گل این دیدار توسط اکبر صغیری مهاجم فصل گذشته ی گل گهر سیرجان در دقیقه 17 به ثمر رسید؛ در ادامه و در نیمه ی دوم شاگردان محمد ربیعی این فرصت را داشتند که از روی نقطه ی پنالتی اختلاف را دو برابر کنند ولی ضربه ی اکبر صغیری در دقیقه ی 58 از دست رفت، تا این دیدار در پایان با همین نتیجه خاتمه یابد.


تیم بادران فصل گذشته نیز همراه اکبر میثاقیان و در ادامه با محمد ربیعی یکی از مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر بود ولی در هفته های انتهایی قافیه را به سایر رقیبان واگذار کرد تا حداقل یک سال دیگر برای حضور در رقابت های لیگ برتر انتظار بکشد.


در سوی مقابل تیم فجرسپاسی شیراز که با غلامحسین پیروانی و در روز پایانی فصل گذشته موفق به بقاء در رقابت ها شد، با تغییر کادر فنی و انتخاب علی اصغر کلانتری کار خود را با شکست آغاز کرد تا چشم به روزهای آتی داشته باشد.


گفتنی است دو دیدار از هفته ی اول رقابت های لیگ آزادگان دقایقی است که آغاز شده است و یک دیدار نیز از ساعت 20:30 در مسجد سلیمان پیگیری می شود.