مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ یک: اولین سه امتیاز شاگردان دست نشان
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 22:13
لیگ یک: اولین سه امتیاز شاگردان دست نشان
انزلی چی ها موفق شدند در اولین دیدار خود در لیگ دسته اول به پیروزی برسند و سه امتیاز هفته آغازین رقابت ها را به حساب خود واریز کنند.

به گزارش "توپ 90"، ملوانان که در هفته های پایانی فصل قبل از صعود به لیگ برتر بازمانده بودند پس از تغییر کادر فنی و تقویت کادر بازیکنان، دو اردوی آماده سازی پیش فصل برگزار کردند تا با قدرت کامل راهی رقابت های فصل جدید شوند.

انزلی چی ها که در جریان بازی های فصل پیش رو، چشم به لیگ برتر دارند در اولین بازی خود به سراغ تیم تازه صعود کرده برق نوین شیراز رفتند، دیداری که در انزلی و ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد و در نهایت با تنها گل تیم میزبان به پایان رسید.

شاگردان دست نشان که از ابتدای بازی میل به دروازه حریف داشتند موقعیت های فراوانی ایجاد کردند و در نهایت موفق شدند پیش از پایان نیمه اول و در دقیقه 36 توسط بابک مرادی به تنها گل خود برسند و دقایقی بعد نیز به عنوان تیم برنده راهی رختکن شوند.

اما بندرنشینان در نیمه دوم، شتاب ابتدای بازی برای گلزنی را نداشتند اما بازهم چشم به گلزنی داشتند و چند بار تا مرز فروپاشی دروازه حریف رفتند اما در نهایت موفق به این کار نشدند، در طرف مقابل شیرازی ها نیز استفاده از ضدحملات را در دستور کار خود داشتند و چند خطر نیز روی دروازه حریف خود ایجاد کردند، خطراتی که در نهایت به نتیجه نرسید تا دو تیم با همان نتیجه پایانی نیمه اول بازی را به اتمام برسانند، نتیجه ای که سه امتیاز برای ملوان داشت.