مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فقط مسی و رونالدو می توانند رکورد من را بشکنند
یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 20:43
فقط مسی و رونالدو می توانند رکورد من را بشکنند
ستاره سابق منچستریونایتد بر این باور است که فقط کریستیانو رونالدو و لیونل مسی قادر به شکستن رکورد گلزنی او در یونایتد هستند.

به گزارش "توپ 90"، وین رونی در سال آخر حضور خود در منچستریونایتد موفق شد رکورد گلزنی سر بابی چارلتون را بشکند و به برترین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شود. او تابستان به تیم سابق خود یعنی اورتون پیوست.

وین رونی 253 گل برای منچستر یونایتد به ثمر رسانده و با 4 گل بیشتر از سر بابی چارلتون برترین گلزن تاریخ منچستریونایتد است.

وین رونی درباره شکسته شدن رکوردش در آینده گفت:« من 13 سال در یونایتد بودم تا توانستم به این مهم دست یابم. بازیکنان امروزه تمایل زیادی به ماندن در یک تیم برای زمان طولانی ندارند و به همین خاطر من فکر می‌کنم تنها راهی که بشود رکورد من در یونایتد شکسته شود این است که بازیکنانی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در تیم باشند.»

او ادامه داد:« خیلی خوشحالم که با خاطره خوب یونایتد را ترک کردم. به این موضوع افتخار می‌کنم که در دوران حضورم در یونایتد توانستم به افتخارات زیادی دست یابم و در نهایت در بهترین زمان ممکن یونایتد را ترک کردم و الان به این 13 سال افتخار می‌کنم.»