مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلاش بارسا برای کاهش قیمت دمبله
یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 14:10
تلاش بارسا برای کاهش قیمت دمبله
مدیران بارسا در تلاش هستند عثمان دمبله، ستاره جوان دورتموند را با قیمتی پایین تر از این باشگاه به خدمت بگیرند.

به گزارش "توپ 90"، بارسا معتقد است که رقم درخواستی دورتموند که حدود 100 میلیون یورو است، بیش از حد بالاست و آنها می‌توانند با مذاکره این رقم را کاهش دهند. به نظر می‌رسد 222 میلیونی که بارسا در ازای نیمار از پاری سن ژرمن دریافت کرد، برای جبران تمام ضعف های تیم کافی نبوده است. بارسا کوتینیو را مد نظر دارد که قیمت بالایی خواهد داشت و مطمئنا بیشتر بودجه صرف خرید او خواهد شد. اینیگو مارتینز نیز مورد توجه بارسلونا است که آبی اناری ها قصد دارند با پرداخت رقم فسخش او را به خدمت بگیرند.

دورتموند نیز در ازای دمبله 100 میلیون یورو از بارسا می‌خواهد که این رقم می‌تواند معادلات بارسا را در نقل و انتقالات به هم بزند و از همین رو آبی اناری ها به فکر کاهش قیمت دمبله هستند.

در چند روز اخیر مذاکرات با دمبله تایید شده و در حالی که تیم های دیگری مثل رئال مادرید نیز به دنبال جذب ستاره فرانسوی هستند، ولی دمبله بارسا را به همگی ترجیح می‌دهد. با این حال، ترجیح او برای این انتقال کافی نیست و بارسا در تلاش است دورتموند را متقاعد کند با رقم پایین تری این انتقال راه نهایی کند. در حقیقت بارسا در صورتی که 100 میلیون برای دمبله بپردازد، برنامه ریزی هایش به هم خواهد ریخت و تکلیف خریدهای جدیدش نامشخص خواهد شد.