بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چشمی: اگر یکی از خطاها گرفته می شد پیروز بودیم
جمعه, 13 مرداد 1396 ساعت 23:32
چشمی: اگر یکی از خطاها گرفته می شد پیروز بودیم
هافبک تیم استقلال درباره داوری این بازی می گوید اگر داور حداقل یکی از آنها خطاها را می گرفت ما اکنون زمین را با 3 امتیاز ترک کرده بودیم.

به گزارش "توپ 90"، روزبه چشمی پس از پایان بازی تیم های استقلال خوزستان و تهران در جمع خبرنگاران به صحبت پرداخت. وی درباره داوری این دیدار گفت: اگر داور حداقل یکی از آن خطاها را می گرفت ما اکنون زمین را با 3 امتیاز ترک کرده بودیم ولی ان شاالله از هفته های آتی 3 امتیاز بازی هایمان را جمع خواهیم کرد و بدشانسی ها تمام خواهد شد.


او با بیان اینکه فشار هواداران و انتظاراتشان و فضای منفی روی سکوها روی بازیکنان و کادرفنی تاثیرگذار است گفت: بالاخره چنین چیزهایی طبیعی است، استقلال تیم بزرگی است و همه از این تیم نتیجه می خواهند. ما تمام تلاشمان را می کنیم در هفته اول که آن اتفاقات رخ داد ولی این هفته قطعا باید سه امتیاز بازی با استقلال خوزستان را کسب می کردیم ولی بدشانس بودیم و اگر یکی از پنالتی ها گرفته می شد قطعا ما پیروز میدان می شدیم.


چشمی در پایان گفت: ما 5 امتیاز از رقیبان صدرجدولی عقب هستیم اما قطعا سعی می کنیم امتیازهای کامل مسابقات را جمع کنیم تا از کورس عقب نمانیم.