بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمار: به خاطر پول PSG را انتخاب نکردم
جمعه, 13 مرداد 1396 ساعت 17:56
نیمار: به خاطر پول PSG را انتخاب نکردم
نیمار دقایقی پیش در نشست خبری مراسم معارفه خود در پاری سن ژرمن حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

به گزارش "توپ 90"، نیمار شب گذشته قرارداد خود با پی اس جی را امضا کرد و رسما به حضور 4 ساله اش در بارسلونا پایان داد.

در بارسلونا نیمار را به پول پرستی متهم کرده اند اما او امروز به دفاع از تصمیم جنجالی اش پرداخت و گفت:« از اینکه به باشگاه بزرگی مثل پی اس جی پیوسته ام و به شهر فوق العاده ای مثل پاریس آمده ام، خوشحالم. نمی توانم احساساتم را توصیف کنم. برای شروع کار در پی اس جی بی تابم.

اینجا آمده ام چون چالش جدید و بزرگتری می خواستم نه اینکه در بارسلونا به من بی توجهی می شد. پی اس جی را با قلبم انتخاب کردم و احساس کردم زمان جدایی از بارسا رسیده است. نه برای پول و نه برای اینکه نفر اول تیم باشم، به پی اس جی نیامده ام. پول برای من کمترین اهمیت را دارد. اینجا هستم تا افتخارات و جام های جدیدی کسب کنم. فکر می کنم بهترین زمان برای ترک بارسلونا بود»

نیمار ادامه داد:« تصمیم برای جدایی از بارسا بسیار دشوار بود و ساعت ها فکر کردم. فشار روی من زیاد بود ولی وقتی 100 درصد متقاعد به جدایی شدم، آن را اعلام کردم.

 در بارسا دوستان بسیار خوبی داشتم ولی در فوتبال همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد. 4 سال بسیار خوب در بارسا داشتم و همه چیز را با این تیم فتح کردم. باید از هم تیمی هایم و نیز هواداران بارسا به خاطر حمایت هایشان تشکر کنم. من همه چیزم را برای بارسا گذاشتم و کمک کردم این تیم به موفیت های بیشتری دست پیدا کند.

اینجا در پی اس جی هم دوستان زیادی دارم و حس می کنم در خانه هستم.»