بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 26 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو: 6 کلاس سواد دارم و چیزی از مالیات نمی دانم
جمعه, 13 مرداد 1396 ساعت 17:56
رونالدو: 6 کلاس سواد دارم و چیزی از مالیات نمی دانم
کریستیانو رونالدو 4 روز پیش در دادگاه مالیاتی حضور یافت و به دفاع از خود در مقابل اتهامات سنگینی پرداخت که به وی نسبت داده شده است.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو متهم است که بین سال های 2011 تا 2014 مبلغی نزدیک به 14.7 میلیون یورو از حق درآمد پخش تصویری خود را از اداره مالیات اسپانیا مخفی کرده است. او حاضر نشد با دادستانی مادرید معامله کند تا با پرداخت جریمه، کار به دادگاه کشیده نشود.

 

 

طبق گزارش مارکا، رونالدو در یک ساعت و نیم حضورش در دادگاه به قاضی گفته است:« من همیشه مالیاتم را پرداخت کرده ام؛ چه در انگلیس و چه در اسپانیا.

همیشه مالیات داده ام. همانطور که می دانید من نمی توانم هیچ چیز را مخفی کنم. این از نگاه من واقعا مسخره است. من مثل یک کتاب باز هستم و کافی است اسم من را در گوگل سرچ کنید. برای مثال می توانید تمام درآمد من را در مجله فوربس پیدا کنید.

من سال 2014 تمام مالیاتم را پرداخت کردم و چیزی از این موضوعات مالیاتی نمی دانم.

شش کلاس درس خوانده ام و هدف اول من در زندگی فوتبال بود و اینکه به بهترین بازیکن تبدیل شوم. تمام تمرکز من همیشه روی فوتبال بوده و به وکلایم ایمان دارم. وقتی به من می گویند کریستیانو، هیچ مشکلی وجود ندارد، آن را باور می کنم. اطمینان دارم که کارهایشان را به درستی انجام می دهند و همه چیز را به آنها واگذار کرده ام.»