مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمار: جذب جاه طلبی PSG شدم
جمعه, 13 مرداد 1396 ساعت 00:22
نیمار: جذب جاه طلبی PSG شدم
نیمار، ستاره جدید پاری سن ژرمن، تاکید کرد که جاه طلبی این باشگاه برای رسیدن به موفقیت های بزرگ باعث شد تا تصمیم به پیوستن به این باشگاه بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، این ستاره برزیلی که در 4 فصل حضور در بارسا، دو قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست آورد، در انتقالی غیرمنتظره و تاریخ ساز، به پاری سن ژرمن پیوست.

در حالی که بسیاری نیمار را به دلیل این تصمیم، به پول پرستی متهم کردند، او تاکید کرد تنها جذب جاه طلبی این باشگاه شده است.

این ستاره برزیلی به سایت اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن گفت:" از اینکه به پاری سن ژرمن پیوستم، خیلی خوشحالم. از زمانی که به فوتبال اروپا آمدم، این باشگاه یکی از جاه طلب ترین و رقابت جوترین باشگاه ها بوده است. و بزرگ ترین چالش، چیزی که بیش از همه به من انگیزه داد تا به هم تیمی های جدیدم ملحق شوم، این بود که به این باشگاه کمک کنم تا به آنچه هواداران می خواهند، برسد.

جاه طلبی پاری سن ژرمن من را جذب این باشگاه کرد؛ همین طور شور و انرژی ای که اینها را به همراه آورده است.

من 4 فصل در اروپا بازی کردم و احساس می کنم آماده یک چالش جدید هستم. از امروز، هر کاری بتوانم برای کمک به هم تیمی هایم انجام می دهم، برای اینکه افق های جدیدش را به روی باشگاه باز کنم و باعث خوشحالی میلیون هوادار پی اس جی در سراسر دنیا شوم."