مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شانس بارسا برای جذب امباپه بیش از رئال است
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 17:32
شانس بارسا برای جذب امباپه بیش از رئال است
به ادعای نشریه معتبر اکیپ، بارسلونا به عنوان آخرین تیمی که به جمع مشتریان امباپه اضافه شده، حالا شانسش از دیگر رقبا بیشتر است.

به گزارش "توپ 90"، رئال از مدت ها قبل به دنبال جذب کیلیان امباپه، ستاره 18 ساله موناکو است. در کنار رئال، من سیتی نیز از شانس خوبی برای جذب این بازیکن برخوردار است.

شب گذشته یک منبع فرانسوی اعلام کرد که امباپه سرانجام تصمیم خود مبنی بر جدایی از موناکو را گرفته ولی هنوز در انتخاب تیم بعدی اش تردید دارد.

مارکا چندی پیش ادعا کرده بود که رئال و موناکو بر سر انتقال 180 میلیون یورو امباپه به توافق رسیده اند اما موناکو این خبر را تکذیب کرد. در حالی که به نظر می رسید شانس رئال برای جذب این بازیکن بیشتر باشد، حالا اکیپ ادعا می کند که شانس بارسلونا به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

به ادعای این منبع، بارسا منتظر نهایی شدن انتقال نیمار به پس ای جی است تا به صورت جدی با موناکو وارد مذاکره شود.

در واقع 222 میلیون یورو حاصل از فروش نیمار و خالی شدن یک جای خالی در خط حمله بارسا، می تواند فاکتور مهمی برای بارسایی شدن امباپه باشد؛ در حالی که در رئال جای خالی در خط حمله وجود ندارد مگر اینکه کهکشانی ها بیل را در فهرست فروش بگذارند که فعلا بعید به نظر می رسد.

این در حالی است که به ادعای رسانه های بارسلونا، عثمان دمبله از دورتموند، گزینه اول کادر مدیریتی بارسا برای جانشینی نیمار است نه امباپه.