بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تردیدهای جدی بارسا برای جذب جانشین نیمار
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 18:32
تردیدهای جدی بارسا برای جذب جانشین نیمار
دیبالا، امباپه، کوتینیو یا دمبله؛ طبق ادعای رسانه های اسپانیا دو بازیکن از این جمع به بارسا خواهند پیوست.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا از مدت ها قبل به دنبال جذب کوتینیو و عثمان دمبله بود.

از ابتدای تابستان بحث انتقال این دو بازیکن در رسانه های بارسلونا مطرح شده ولی به دلایل مختلف هیچکدام هنوز به سرانجام نرسیده اند. لیورپول سخت در مقابل پیشنهادات بارسا برای کوتینیو مقاومت کرده است و دورتموند نیز چند هفته پیش بارسلونا را تهدید به شکایت کرد.

با انتقال نیمار به پی اس جی که طی روزهای آتی به سرانجام خواهد رسید، بارسا صاحب 222 میلیون یورو خواهد شد و این ورق را به سود بلوگرانا تغییر خواهد داد.

طبق ادعای اسپورت، کادر مدیریتی بارسلونا روی کوتینیو و دمبله نظر مثبت دارد ولی کادر مربیان بارسا اعتقاد چندانی به  دمبله ندارد.

این ستاره 20 ساله فرانسوی که سال گذشته با وجود داشتن پیشنهاد از بارسا با رقم 15 میلیون یورو از رن به دورتموند پیوست، از لحاظ تکنیکی شباهات های زیادی به نیمار دارد و می تواند در پست وینگر راست مهره مفیدی برای بارسا باشد ولی عملکرد گلزنی او ناامید کننده بوده و به هیچ عنوان شم گلزنی اش با نیمار قابل قیاس نیست.

همین فاکتور مهم باعث تردید ارنستو والورده، سرمربی بارسا شده تا فعلا جذب دمبله در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

مشکل بعدی اینجاست که دورتموند تنها به پیشنهادات بالای 100 میلیون یورو برای دمبله پاسخ مثبت خواهد داد. این بازیکن تا سال 2021 با زردها قرارداد دارد و رقم فسخ قراردادی هم برای او تعیین نشده است.