مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 18 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منصوریان: جمعه؛ رونمایی از تیم مورد علاقه هواداران
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 14:06
منصوریان: جمعه؛ رونمایی از تیم مورد علاقه هواداران
سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش "توپ 90"، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار هفته دوم برابر هم نام خوزستانی درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. مشروح صحبتهای سرمربی استقلال در ادامه می آید:

شرایط ایده آلی داریم
تولد امام رضا را به همه تبریک می گویم. در روز خوبی برابر استقلال خوزستان بازی داریم. به لحاظ روحی، بدنی و تاکتیکی شرایط ایده آلی داریم و آماده بازی فردا هستیم.

مجتبی جباری به ما پرستیژ می دهد
مجتبی جباری بدنسازی را با ما شروع کرد. همه بازیکنان بزرگ دنیا وقتی یک دهه را پشت سر می گذرانند، حتما مصدومیت خواهند داشت. مجتبی در قطر فوتبال خوبی بازی کرد و ما تلاش کردیم از نظر بدنی او را آماده کنیم. او شرایط بسیار خوبی در تمرینات دارد و یکی از بهترین های استقلال است. امیدوارم فردا در هر دقیقه ای او را در اختیار داشته باشیم و در ادامه فصل نیز از ابتدا از او بازی بگیریم. پرستیژ تیم ما مجتبی است و چشم جوانان به این بازیکن است و یک رهبر داخل زمین استقلال است.

درباره محروم‌ها تصمیم می‌گیریم
سه بازیکن محروم به تیم ما برگشتند و کادرفنی امشب درباره حضور آنها تصمیم می گیرد. پادوانی 2 روز است با ما تمرین می کند و فرشید باقری و اسماعیلی بعد از بازی به ما اضافه می شوند. امید ابراهیمی نیز تمرینات بدنسازی را آغاز کرده است. فرقی نمی کند با تیم ملی یا با ما بدنسازی کند زیرا روش ما یکی است. با اضافه شدن این بازیکنان، تیم قدرتمندی می شویم. پادوانی اما قطعا بازی نمی کند.

از استقلال مورد علاقه منصوریان رو نمایی می کنم
نمی خواهم درباره مسائل هفته گذشته صحبت کنم زیرا فکر کردن به آن من را اذیت می کند. امیدوارم این اتفاقات دیگر تکرار نشود. هواداران فردا با آرامش و حوصله در ورزشگاه حاضر شوند. می خواهیم فردا از استقلال مورد علاقه منصوریان رونمایی کنیم. فردا می خواهیم بازی مالکانه و حمله پی در پی که خواست هواداران است را به نمایش بگذاریم. در هفته های آینده نیز بهتر و بهتر خواهیم شد. در جذب بازیکنان دقت عمل داشتیم و بازیکنانی را جذب کردیم که هواداران با آنها خاطرات خوشی داشتند. از هواداران دعوت می کنم تا فردا یک بازی زیبا را تماشا کنند.

باید باهوش رفتار کنیم
به عبدالله ویسی و تیم خوب استقلال خوزستان تبریک می گویم. ویسی چند بازیکن تیم قهرمان را به تیم برگرداند و تنها بازیکنانی مانند زبیدی، زهیوی، بیت سعید و طیبی جدا شدند. برابر تراکتورسازی نیز نمایش خوبی داشتند و در مجموع فردا باید باهوش رفتار کنیم. هدف خود را می دانیم و تیم آقای ویسی را می شناسیم. تلاش می کنیم یک بازی خوب ارائه دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

نوازی به کادر اضافه می‌شود
ما تا زمان بازی تیم امید شرایط محرومیت بازیکنان را نمی دانستیم. تیم امید یا تیم ب ما زیر نظر آقای نوازی شرایط بسیار خوبی دارد و در حال پوست اندازی است. برای این تیم بازیکنان خوبی جذب کردیم و خود او نیز با درایت این تیم را رهبری می کند. از هفته آینده محمد نوازی به عنوان یک دستیار در هفته دو روز در کنار تیم بزرگسالان حضور خواهد داشت تا اهداف تاکتیکی ما یک شکل شود و بازیکنان در صورت اضافه شدن به تیم بزرگسالان دچار مشکل نشوند.