بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ویارئال 2 - گلاسکو رنجرز 2 ( سوپرگل باکا )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تردید برانکو در خصوص استفاده از کامیابی‌نیا
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 15:06
تردید برانکو در خصوص استفاده از کامیابی‌نیا
هافبک دفاعی ملی‌پوش پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت اکنون در شرایط مسابقه قرار دارد و باید دید برانکو ایوانکوویچ با عبور از ترکیب اصلی هفته اولش، او را از ابتدا به میدان خواهد فرستاد یا خیر.

به گزارش "توپ 90"، کمال کامیابی نیا که در هفته پایانی لیگ برتر دچار مصدومیت شد و با تشدید شدن آن در بازی برابر الوحده مجبور به عمل جراحی شد، این روزها دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد. با مثبت پیش رفتن شرایط بدنی این بازیکن، برانکو ایوانکوویچ در دو دیدار اخیر دقایق کوتاهی به او فرصت داد تا با حضور در میدان شرایط بازی را به دست بیاورد و البته از ریسک در خصوص وارد شدن فشار به او جلوگیری کرد. این اتفاق در بازی برابر فولاد در هفته اول با به کارگیری این بازیکن در کنار محسن ربیع خواه در دقایق پایانی بازی باعث شد تا او مجبور نشود فشار زیادی به خود وارد کند و مصدومیتش تشدید شود.


کامیابی نیا اکنون در شرایط ایده آل بدنی و پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت قرار دارد و اکنون برانکو ایوانکوویچ این فرصت را خواهد داشت تا از ستاره خط میانی‌اش سود ببرد، هرچند شرایط سخت بازی فیزیکی احتمالی در جدال برابر تراکتورسازی باعث تردیدهایی در این خصوص شده تا احتمال بازی کردن شماره 11 سرخپوشان در ترکیب اصلی کاهش یابد.


کامیابی نیا که خاطره تلخی از آخرین جدال دو تیم در تهران دارد، انگیزه زیادی برای جبران این اتفاق و فراموش کردن درگیری‌های دقایق پایانی با فرزاد حاتمی و اخراجی که منجر به محرومیت سه جلسه‌ای‌اش شده دارد و در نهایت باید دید تصمیم برانکو ایوانکوویچ در این زمینه چه خواهد بود.