مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

با جدایی نیمار؛ بارسا آماده ورود دمبله و کوتینیو
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 14:06
با جدایی نیمار؛ بارسا آماده ورود دمبله و کوتینیو
نشریات نزدیک به باشگاه بارسلونا از تلاش این تیم برای جذب کوتینیو و دمبله برای جانشینی نیمار خبر دادند.

به گزارش "توپ 90"، روز گذشته باشگاه بارسلونا تایید کرد که نیمار با هم تیمی هایش خداحافظی کرده و به زودی از جمع آبی اناری ها جدا خواهد شد. بارسا 222 میلیون یورو در ازای او از پاری سن ژرمن دریافت خواهد کرد و دست بازی برای خرید بازیکن خواهد داشت. با این حال، انتخاب های بارسا دشوار و محدود خواهند بود.

بارسا منتظر جدایی نیمار است تا هزینه این انتقال به حساب آنها واریز شود و آنها برای جذب جانشین، تلاش خود را آغاز کنند. دو گزینه اصلی آنها کوتینیو و دمبله هستند که جذب هر دو کار دشواری خواهد بود. طبق ادعای روزنامه موندو دپورتیوو، بارسا توانسته با کوتینیو به توافق برسد و دو ملاقات نیز با سران باشگاه لیورپول برای نهایی کردن این جدایی داشته است ولی در سوی دیگر، لیورپولی ها هر گونه توافقی را رد می‌کنند و یورگن کلوپ نیز روز گذشته به بارسا اعلام کرد که  انرژی خود را برای جذب کوتینیو هدر ندهد. از سوی دیگر، قرارداد کوتینیو با لیورپول، بند فسخ ندارد و در هر صورت باشگاه بارسلونا برای جذب کوتینیو باید با لیورپول به توافق برسد.

در حالی که با حضور نیمار، پیوستن کوتینیو به بارسا محتمل تر بود، حال باید دید که آیا بارسا طبق ادعای موندو، قادر به جذب ستاره برزیلی خواهد بود یا نه.

در دیگر سو آبی اناری ها به دنبال جذب عثمان دمبله، ستاره جوان دورتموند هستند. در مورد او، دمبله مطمئن بود که فصل آینده نیز در دورتموند خواهد ماند و به بازی کردن در این تیم ادامه خواهد داد ولی جدایی نیمار از بارسا، درها را به روی او نیز باز کرده و حالا دمبله نیز به بارسا فکر می‌کند. او که تنها 20 سال دارد، عملکردی استثنایی در فصل گذشته داشت و بارسا را مجاب کرده که می‌تواند گزینه مناسبی برای جانشینی نیمار باشد. علاقه ویژه رابرت فرناندس، مدیر ورزشی بارسا به عثمان دمبله باعث شده تا ستاره فرانسوی نسبت به کوتینیو برای بارسا ارجحیت داشته باشد و حال باید دید که در طول هفته های آینده، کار به کجا خواهد رسید و کدام یک از این دو جانشین نیمار خواهند شد.