مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 مهر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تاتنهام 4 - لیورپول 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جدال اسنوکربازان در کنار اهرام ثلاثه
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 20:02
جدال اسنوکربازان در کنار اهرام ثلاثه
رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان یازدهم تا نوزدهم مردادماه به میزبانی کشور مصر برگزار می‌شود.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از فدراسیون بیلیارد، رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان در رشته های اسنوکر شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی، یازدهم تا نوزدهم مردادماه به میزبانی کشور مصر برگزار می شود.

تیم ملی کشورمان متشکل از امیر سرخوش، احسان حیدری نژاد، حامد ذره دوست، علی روشنی کیا، آرمان دیناروند، محمد لب آبی و اکرم محمدی امینی در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. همچنین فرهاد طاهری، هومن صمیمی، حسام قابلی، محمدعقیل مرشدی و رحمان هارونی داوران بین المللی کشورمان نیز برای قضاوت در این مسابقات حضور دارند.


گروه بندی هفت نماینده اسنوکر ایران در مسابقات اسنوکر شش توپ قهرمانی جهان 2017 به شرح زیر است:


غردقه (حشیش) – مصر، 11 تا 19 مرداد 1396
گروه D آقایان :
اندریو پاجت (ولز) ، سلیمان المیسفر (عربستان سعودی) ،محمد لب آبی (ایران) ، هانی سامان (مصر)
گروه J آقایان :
علی روشنی کیا (ایران) ، مصطفی محمود (مصر) ، آرویند کومار (هند) ، مصب المنتسر (لیبی)
گروه Q آقایان :
پانکاج ادوانی (هند) ، حامد ذره دوست (ایران) ، رابین اوتو (آلمان) ، مصطفی درقام (مصر)
گروه T آقایان :
بسیم الطاهان (مصر) ، آرمان دیناروند (ایران) ، مانودو (هند) ، عبدالرحمان عبدالکریم (لیبی)
گروه U آقایان :
احسان حیدری نژاد (ایران) ،لاکشمان راوات (هند) ، محمد خیری (مصر) ، ماره الهراتی (لیبی)
گروه AC آقایان :
وائل تلات (مصر) ، امیر سرخوش (ایران) ، چراغ راما کریشنان (هند) ، فرید براتی (افغانستان)
گروه B بانوان :
ویدیا پیلای (هند) ، داریا سیروتینا (روسیه) ، اکرم محمدی امینی (ایران) ، یی کی هو (هنگ کنگ)


برنامه مسابقات نمایندگان ایران:
رده آقایان و بانوان، چهارشنبه 11 مرداد 1396 :
محمد لب آبی – سلیمان المیسفر (عربستان) ساعت 30/11 به وقت ایرانمحمد لب آبی – اندریو پاجت (ولز)، ساعت 19:30 به وقت ایران
علی روشنی کیا – مصب المنتسر (لیبی)، ساعت 13:30 به وقت ایران
علی روشنی کیا – آرویند کومار (هند)، ساعت 21:30 به وقت ایران
حامد ذره دوست – رابین اوتو (آلمان)، ساعت 15:30 به وقت ایران
آرمان دیناروند – مانودو (هند)، ساعت 15:30 به وقت ایران
احسان حیدری نژاد – ماره الهراتی (لیبی)، ساعت 30/15 به وقت ایران
امیر سرخوش – چراغ راماکریشنان (هند)، ساعت 19:30 به وقت ایران
اکرم محمدی امینی – داریا سیروتینا (روسیه)، ساعت 11:30 به وقت ایران
اکرم محمدی امینی – ویدیا پیلای (هند)، ساعت 17:30 به وقت ایران


پنجشنبه 12 مرداد 1396
محمد لب آبی – هانی سامان (مصر)، ساعت 15:30 به وقت ایران
علی روشنی کیا – مصطفی محمود (مصر)، ساعت 17:30 به وقت تهران
حامد ذره دوست – مصطفی درقام (مصر)، ساعت 11:30 به وقت ایران
حامد ذره دوست – پانکاج ادوانی (هند)، ساعت 19:30 به وقت ایران
آرمان دیناروند – عبدالرحمان عبدالکریم (لیبی)، ساعت 11:30 به وقت ایران
رمان دیناروند – بسیم الطاهان (مصر)، ساعت 19:30 به وقت ایران
احسان حیدری نژاد – محمد خیری (مصر)، ساعت 11:30 به وقت ایران
احسان حیدری نژاد – لاکشمان راوات (هند)، ساعت 19:30 به وقت ایران
امیر سرخوش – فرید براتی (افغانستان)، ساعت 15:30 به وقت ایران
امیر سرخوش – وائل تلات (مصر)، ساعت 21:30 به وقت ایران
اکرم محمدی امینی – یی کی هو (هنگ کنگ)، ساعت 13:30 به وقت ایران