مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

با پول انتقال نیمار چه کارهایی می توان انجام داد؟
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 20:02
با پول انتقال نیمار چه کارهایی می توان انجام داد؟
نیمار، فوق ستاره برزیلی بارسلونا در آستانه ملحق شدن به PSG است و در این بین ابعاد گسترده این انتقال به اشکال مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

 

به گزارش "توپ 90"، با توجه به اینکه پاری سن ژرمن ملزم به پرداخت مبلغ 222 میلیون یورویی بند آزادسازی این بازیکن 25 ساله است و این مبلغ نیمار را تبدیل به گران ترین بازیکن همه ادوار می کند، کاربران شبکه های اجتماعی از همین حالا شوخی با مبلغ کلان پرداخت شده توسط پی اس جی را آغاز کرده و حساب کرده اند که با این مبلغ چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛

77 عدد لی کاترمور؛

لی کاترمور، هافبک 29 ساله و انگلیسی ساندرلند تنها 2.5 میلیون پوند قیمت دارد و باشگاه پاری سن ژرمن به جای نیمار می توانست 77 میلیون لی کاترمور را به خدمت بگیرد، اما علاقمند به جذب نیمار 198 میلیون پوندی است.

کشتی رویایی پاول آلن؛

این کشتی مجلل با 41 اتاق، استخر، دو هلی کوپتر، سالن سینما و انواع امکانات رویایی دیگر تنها 51 میلیون پوند قیمت دارد و پی اس جی می توانست به جای نیمار، این کشتی رویایی را خریداری کرده و 151 میلیون پوند در خزانه خود حفظ کند.

792 میلیون شکلات فیریدو؛

شکلات محبوب فیریدو خصوصا بین کودکان و جوانان طرفداران زیادی دارد و باشگاه پاری سن ژرمن می توانست با خرید 792 میلیون از این شکلات، تا سالهای سال یخچال باشگاه را از آن پر کند.

هواپیمایی شخصی دونالد ترامپ؛

اگرچه رییس جمهور ایالات متحده احتمالا علاقه ای ندارد با پاری سن ژرمن در جت شخصی خود شریک باشد، اما سران متمول این تیم می توانستند به جای نیمار حداقل 2 فروند از این جت فوق العاده را تهیه کنند.

224 جزیره شخصی در باهاماس؛

به جای خرید نیمار، سران پاری سن ژرمن می توانستند 224 جزیره در باهاماس خریداری کرده تا تمامی ارکان این باشگاه مشکلی از بابت تعطیلات نداشته باشند اما پاریسی ها به نظر نیمار را ترجیح می دهند.