بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مارسی 1 - فرانکفورت 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لحظه به لحظه با جنجالی ترین انتقال سال
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 15:23
لحظه به لحظه با جنجالی ترین انتقال سال
اخبار جدایی نیمار در ابتدا توسط هواداران بارسا جدی گرفته نشد اما حالا فوق ستاره برزیلی این تیم تنها یک قدم با پاریس فاصله دارد.

به گزارش "توپ 90"، دو هفته قبل نشریه اسپورت نزدیک به باشگاه بارسلونا در خبری عجیب افشا کرد که نیمار، فوق ستاره برزیلی و 25 ساله این باشگاه در فکر جدایی و مهاجرت به فرانسه است و این انتقال هنگفت در تابستان امسال صورت خواهد گرفت.

با توجه به بند آزادسازی کلان نیمار که تنها چند روز قبل از انتشار این شایعات به 222 میلیون یورو افزایش یافته بود، ابتدا کسی این اخبار را جدی نگرفت و امکان رد و بدل شدن چنین رقمی هرگز برای کسی جدی نبود اما به یکباره شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت.

از روزی که نیمار در تمرینات بارسا با نلسون سمدو، خرید جدید این تیم درگیر شد شایعات در مورد آینده او افزایش یافت و حالا مصاحبه دیشب ناصر الخلیفی و علنی شدن ابراز تمایل فرانسوی ها حاکی از پایان افسانه درخشش نیمار در نوکمپ است.

با جدایی نیمار، مثلث خط حمله خوفناک این تیم از هم پاشیده شده و حالا هواداران بلوگرانا در انتظار تحرکات مثبت سران این تیم و یافتن جانشینی برای نیمار هستد. در این میان نام های متعددی همچون دمبله، کوتینیو،  گریزمان و دیبالا مطرح شده که هر روز بر سردرگمی هواداران بارسا می افزاید.

اما به هر حال، کابوس جدایی نیمار حالا تبدیل به واقعیت شده و این بازیکن تنها یک قدم با تبدیل شدن به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال و جدایی از بارسا فاصله دارد.

14:55:  با جدایی نیمار مثلث MSN نیز از هم پاشیده شد. عملکرد این مثلث مخوف در سه سال گذشته:

کوارک بی رنگ (کاربرایرانی) :رفتن نیمار از بارسلونا چندان هم غیر معقول نیست؛ سالهاست اعجوبه‌ی آرژانتینی هر ستاره‌ای را در کنار خود مبدل به یک بازیکن معمولی میکند.

یک کاربر عرب زبان : دزدیدن نیمار در تابستان 2017 پاسخی بر دزدیدن رونالدینیو در سال 2003 بود.

14:40: بارسلونا برای جذب جسی لینگارد به من یونایتد  پیشنهادی 48 میلیون پوندی ارائه خواهد داد. لینگارد از گزینه های جانشینی نیمار است.

بردیا (کاربر ایرانی ) :نیمار از زیر سایه مسی در می یاد، پدرش تشویقش کرده و مالک پی اس جی پافشاری کرده اون هم به دلیل قطری بودن که برای اون ها یک حرکت موثر روابط عمومی محسوب می شه.

14:30: واکنش رسانه ها به انتقال جنجالی نیمار... حضور نیمار در تمرین امروز صبح و دادن خبر جدایی اش به بازیکنان بارسا در صدر اخبار رسانه های دنیا قرار دارد.

 

 

14:15: نیمار صبح امروز پیش از حضور در محل تمرین بارسا با بارتومئو، رئیس باشگاه جلسه داشت و زودتر از همه به او اعلام کرد که قصد جدایی دارد.

14:10: با وجود اینکه رئیس لالیگا اعلام کرده است که این اتحادیه حاضر نیست رقم 222 میلیون یورو فسخ قرارداد نیمار را دریافت کند اما رسانه های فرانسوی گزارش دادند که چنین اختیاری ندارد و پی اس جی به راحتی می تواند چنین رقمی را پرداخت کرده و نیمار را جذب کند. به عبارتی بلوکه کردن انتقال نیمار شدنی نیست.

14:00: واگنر ریبیرو، مدیر برنامه های سابق نیمار اعلام کرد که برای کار مهمی راهی پاریس شده است.

12:50: باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای در وبسایت خود تایید کرد که نیمار با هم تیمی هایش خداحافظی کرده و باشگاه نیز به او اجازه غیبت در تمرینات را داده است.

 

11:20: امروز نشریات معتبر اسپانیا اخباری را در مورد حضور نیمار در تمرینات و خداحافظی با ستارگان بارسا منتشر کردند که به منزله قطعی شدن انتقال نیمار به پاری سن ژرمن خواهد بود.