مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ویسی: برای بردن استقلال قدم به آزادی می‌‌گذاریم
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 12:00
ویسی: برای بردن استقلال قدم به آزادی می‌‌گذاریم
عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان می‌ گوید که تیمش در بازی هفته دوم برابر استقلال هدفی جز برد نخواهد داشت. 

ویسی در مصاحبه با "توپ 90"، در خصوص شرایط استقلال خوزستان و نمایش ضعیف این تیم در هفته اول لیگ برتر می گوید: در فصل آماده سازی همه تیم ها دنبال بدنسازی و انجام تمرینات بدنسازی بودند اما من دنبال پیدا کردن اسپانسر و پول برای استقلال خوزستان بودم. هیچ وقت فرصت نکردم 4 جلسه پشت سر هم در کنار تیم باشم و مسائل مالی زمان را از من گرفته بود. خوشبختانه شرکت نیشکر هفت تپه اسپانسر ما شد و قسمتی از مشکلات ما را برطرف کرد. من باید تشکر ویژه ای از آقای اسدبیگی مدیرعامل شرکت نیشکر هفت تپه کنم که توانست قسمتی از مشکلات مالی ما را حل کند. 


ویسی ادامه می دهد: ما تنها تیمی هستیم که 20درصد از قرارداد فصل  جدید را به بازیکن داده ایم و قرار است 10 درصد دیگر هم به زودی به حساب آنها واریز شود، ضمن اینکه بحث طلب بعضی از بازیکنان که مربوط به فصل گذشته است  وجود دارد. ما به خاطر این مشکلات از لحاظ تاکتیکی پیشرفت نکردیم و در بازی با تراکتورسازی هم خوش شانس بودیم که شکست نخوردیم. 


ویسی می افزاید: بازی با استقلال شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان خودشان به خوبی استراحت می کنند، خودشان تاکتیک پذیر می شوند و خودشان در زمین مسابقه می دوند. یکی از مشکلات تیم ما این است که 20 بازیکن جدا شده اند و این تیم تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته است. بازیکنان استقلال خوزستان 4 سال در کنار هم بودند ولی ما با همه این تغییر نیاز به حمایت و زمان داریم.


ویسی در خصوص پیش بینی اش از مسابقه استقلال می گوید: نتیجه قابل پیش بینی نیست ولی ما برای شکست دادن استقلال قدم به ورزشگاه آزادی می گذاریم. البته بی گدار به آب نمی زنیم چون بازی سختی در پیش داریم. استقلال تیم شایسته ای است و باتوجه به شکستی که مقابل صنعت نفت داشته در این بازی به 3 امتیاز خانگی فکر می کند. با این حال ما هم می خواهیم کیفیت خودمان را نشان بدهیم و ثابت کنیم نسبت به هفته اول وضعیت بهتری داریم.


ویسی در پایان می گوید: بازیکنان ما برای این مسابقه انگیزه زیادی دارند و می خواهیم یک فوتبال زیبا و تماشاگرپسند را در ورزشگاه آزادی به نمایش بگذاریم. امیدوارم که در نهایت نتیجه مطلوبی در زمین استقلال بگیریم.