مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصاری فرد در اندیشه بازگشت رویایی (عکس)
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 12:00
انصاری فرد در اندیشه بازگشت رویایی (عکس)
دور برگشت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی امشب پیگیری می شود که در یکی از مهم ترین بازی ها قهرمان یونان با ستاره ایرانی در صدد به راه انداختن جشن صعود است.

به گزارش "توپ 90"، المپیاکوس قهرمان فصل گذشته یونان باز هم طبق سهمیه بندی های یوفا تلاش خود برای رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را از دور سوم پلی آف آغاز کرد و موفق شد در بازی رفت مقابل قهرمان سرشناس صربستان در بلگراد با نتیجه 3-1 به برتری برسد. نتیجه ای که در غیاب کریم انصاری فرد و با درخشش دو رقیب اصلی او در خط حمله المپیا رقم خورد تا کار برای این ستاره ملی پوش ایرانی سخت تر از قبل شود.


امشب مصاف برگشت دو تیم در ورزشگاه کارایسکاکی آتن در حالی برگزار می شود که طرفداران مشتاق قهرمان یونان در صف های طولانی بلیت تماشای جشن صعود اروپایی خود به مرحله نهایی پلی آف را تهیه کرده اند. جدالی که می تواند با یک برد دیگر برابر پارتیزان بلگراد صربستان توام شود تا این تیم برای رقیب آتی خود خط و نشان بکشد.


آخرین تمرین المپیاکوس برای رویارویی با حریف صربستانی  و برپایی جشن صعود در لیگ قهرمانان اروپا زیر نظر بسنیک هاسی، سرمربی آلبانیایی در حالی برگزار شد که کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی بدون توجه به شایعات پیرامون جدایی از این باشگاه در تابستان شاد و خندان مهیای جلب نظر سرمربی برای بازگشت به ترکیب و فهرست 18 نفره بود، بازگشتی رویایی در رقابت های اروپایی تا او بتواند بار دیگر با پیراهن شماره 17 المپیا به مرد اول خط حمله این تیم تبدیل شود.