مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بشار: اول قهرمانی در عراق بعد حضور در پرسپولیس
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 12:00
بشار: اول قهرمانی در عراق بعد حضور در پرسپولیس
هافبک جدید پرسپولیس با اعلام اینکه با پیوستن به پرسپولیس یکی از رویاهایش تعبیر شده، مقصد بعدی خود را اروپا دانست.

به گزارش "توپ 90"، بشار رسن، هافبک جوان پرسپولیس که با عقد قرارداد داخلی با این تیم راهی عراق شده تا تیمش را در مسابقات نهایی لیگ این کشور همراهی کند، در مصاحبه‌ای با سایت فوتبال عراق در خصوص آخرین وضعیت خود صحبت کرده است.


بشار رسن با تایید عقد قراردادش با پرسپولیس گفته: آنها از فصل پیش به دنبال جذبم بودند و این انتقال در این فصل محقق شده است. من دو آرزو داشتم که یکی از آنها قرارداد با پرسپولیس و دیگری حضور در لیگ اروپا بود که اکنون یکی از آنها به حقیقت تبدیل شده است.


وی با اعلام اینکه هدفش از حضور در پرسپولیس تعبیر رویای دومش است گفت: لژیونر شدن در لیگ ایران و مخصوصا در باشگاه پرسپولیس، دروازه‌ای برای آغاز راه حقیقی‌ام خواهد بود.


وی افزود: حضورم در لیگ ایران آغازی برای تحقق آرزویی بود که مدت طولانی‌ منتظرش بودم. این آرزو لژیونر شدنم در لیگ‌های اروپایی بود زیرا به خوبی می‌دانم که پرسپولیس و لیگ ایران یک پشتوانه واقعی برای هر بازیکنی است که بخواهد در اروپا حضور یابد.


بشار رسن در خصوص اینکه چه زمانی به ایران بازخواهد گشت گفته: من قراردادم را بسته‌ام اما نمی‌توانستم از شانسم برای قهرمانی در عراق عبور کنم. لیگ عراق اکنون ادامه دارد و من حتی نامم برای حضور در جشن قهرمانی با نیروی هوایی رد شده و به دنبال این افتخار هستم. بعد از جشن قهرمانی با نیروی هوایی به ایران بازخواهم گشت.