مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلاش های جدی بارسا برای منزوی کردن PSG در اروپا
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 18:31
تلاش های جدی بارسا برای منزوی کردن PSG در اروپا
مسئولان بارسلونا از روز گذشته اقداماتی جدی برای ایزوله کردن پاری سن ژرمن در فوتبال اروپا آغاز کرده اند.

به گزارش "توپ 90"، پاری سن ژرمن که در سه سال گذشته حتی حاضر نشده بود به پیشنهادات بارسلونا برای مارکینیوس، تیاگو سیلوا و وراتی نگاه کند و مذاکره با آبی اناری ها را غیرممکن می دانست، حال در صدد پرداخت 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد نیمار است تا این بازیکن را بدون نیاز به مذاکره با بارسلونا جذب کند. حرکتی که به هیچ عنوان مطلوب مسئولان بارسلونا نیست و خشم آنها را به دنبال داشته است.

طبق ادعای اسپورت، از روز گذشته بارسلونا تماس هایی با 14 باشگاه بزرگ اروپایی که به G14 معروف هستند آغاز کرده و پیشنهاد داده است تا ارتباط خود با پی اس جی را قطع کنند.

در این پیشنهادات که فعلا فرمالیته هستند، بارسلونا از پی اس جی به عنوان باشگاهی خطرناک برای آینده فوتبال دنیا یاد کرده و پیشنهاد ایزوله کردن این تیم را مطرح کرده است. 

مسئولان بارسا همچنین درخواست کرده اند که از شکایت آنها بر علیه پی اس جی حمایت به عمل بیاید. بارسلونا قصد دارد از پی اس جی به یوفا به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن فیرپلی مالی است شکایت کند. یوفا روز گذشته تایید کرد که حتی در صورت نرسیدن شکایت از سوی بارسا نیز انتقال احتمالی نیمار را بررسی خواهد کرد.

طبق ادعای اسپورت، پیشنهادات بارسلونا مورد استقبال G14 نیز قرار گرفته است.

بارسا در صورت جدایی نیمار مجبور به خرید فوری یکی دو بازیکن بزرگ خواهد شد و باشگاه هایی که با آنها وارد مذاکره می شود؛ با علم به اینکه بودجه بلوگرانا با فروش نیمار افزایش قابل توجهی داشته، بی شک ارقامی نجومی برای فروش بازیکنانشان در نظر خواهند گرفت که همه اینها نتیجه سیاست خرید عجیب و غریب پاری سن ژرمن است.