بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سه مازاد پرسپولیس همچنان در بازار نقل و انتقالات
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 14:36
سه مازاد پرسپولیس همچنان در بازار نقل و انتقالات
سه بازیکنی که از پرسپولیس در فصل جدید کنار گذاشته شدند با وجود رزومه خوبی که دارند هنوز بدون تیم هستند.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که به نظر بازارنقل و انتقالات فوتبال ایران در این فصل نسبت به سالهای قبل نوعی رکود را تجربه می کند برخی اسامی شناخته شده هنوز بدون تیم هستند. از لیست 5 نفره خروجی های پرسپولیس تنها حامد آقایی و رضا کرملاچعب توانسته اند با تیمی قرار داد ببندند اما شهاب کرمی، سامان نریمان جهان و محمدامین آرام طبع کماکان و در آستانه هفته دوم مسابقات لیگ برتر بدون تیم هستند.


نکته قابل ذکر در اینجا این است که باشگاه پرسپولیس که یک فصل روی این بازیکنان سرمایه گذاری کرده است هیچ کنشی دررابطه با فروش بازیکنانش ندارد. نگاهی به عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل های گذشته نیز بیانگر این حقیقت است که این تیم متخصص عدم فروش بازیکن در بازار نقل و انتقالات است. بسیار نمونه هایی می توان نام برد که پرسپولیس در پایان فصل و در عین بی تفاوتی تنها آنها را مازاد اعلام کرده درحالی در ازای سرمایه گذاری که انجام داده می تواند از انتقال آنها سود ببرد. پرسپولیس در تمام این سالها یک باشگاه مصرف کننده صرف بوده و حتی از فروش بازیکنان جوان رده های پایه اش عاجز بوده است.


موضوع قابل توجه دیگراین است که بازیکنانی چون نریمان جهان، کرمی و آرام طبع باتوجه به سابقه و تجربه ای که دارند هنوز و درحالی که یک هفته از لیگ برتر هم گذشته نتوانسته اند با تیمی قرارداد ببندند.