مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کبدی ایران 36 - پاکستان 20

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

26 میلیون یوروی پدر نیمار روی هوا
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 13:36
26 میلیون یوروی پدر نیمار روی هوا
در حالی که نیمار در آستانه حضور در پاریس قرار دارد، بارسلونا در تلاش است که از پرداخت 26 میلیون یورو که در تمدید قرارداد سال گذشته نیمار بر سر آن به توافق رسیده بودند، جلوگیری کند.

به گزارش "توپ 90"، باشگاه این پول را در دفتر اسناد رسمی به صورت بیعانه باقی خواهد گذاشت و تنها در حالتی آن را پرداخت خواهد کرد که نیمار در بارسا بماند ونه در صورتی که از این تیم جدا شود. با این حال به نظر می‌رسد بارسا در نهایت مجبور است این رقم را به پدر نیمار بپردازد؛ بدین ترتیب، نیمار سینیور در مجموع 66 میلیون یورو از باشگاه بارسلونا دریافت کرده است. این در حالی است که او درآمدهای دیگری نیز داشته است.

در حقیقت او برای انتقال نیمار به پاری سن ژرمن، 40 میلیون یورو پاداش خواهد گرفت. هر چه که روزها بیشتر می‌گذرد، نیمار به حضور در پاریس نزدیک و نزدیکتر می‌شود  و به نظر می‌رسد به زودی به جمع شاگردان امری اضافه شود.

پدر نیمار به همراه نماینده های مهاجم برزیلی روز گذشته پس از پروازهای طولانی از میامی و سائوپائولو به بارسلونا آمدند. آنها که به شدت خسته به نظر می‌رسیدند، نه در فرودگاه مبدا و نه در بارسلونا، حرفی از انتقال نیمار نزدند. پدر نیمار به خوبی می‌داند که نباید صحبتی در این رابطه کند زیرا ممکن است با جریمه ای سنگین روبرو شوند.

هیچ ایجنتی به اندازه پدر نیمار، نتوانسته روی فوتبال موکلش تاثیرگذار باشد. او پیش از این 2.7 میلیون برای کمیسیون انتقال و 10 میلیون نیز برای حق بیمه انتقال اولیه دریافت کرده بود و در طی این مدت نیز مبالغ دیگری نیز به او رسیده بود. او که از پاری سن ژرمن نیز دریافتی خواهد داشت، می‌خواهد مطمئن شود که بارسا نیز 26 میلیون یورو که پیش از این در قراردادش مقرر شده را پرداخت خواهد کرد یا نه. این توافق برای فشاری بود که پاری سن ژرمن سال گذشته لحاظ کرده بود و برای این بود که مانع جدایی نیمار در تابستان گذشته شوند.

ناصر الخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن نیز از روند خوب مذاکرات برای انتقال نیمار خبر داد. او گفت:" پروسه انتقال نیمار خیلی خوب پیش رفته و من به حضور او مطمئن هستم."