مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شکست سرلک، متقی‌نیا و شریعتی‌‎نیا مقابل حریفان
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 13:36
شکست سرلک، متقی‌نیا و شریعتی‌‎نیا مقابل حریفان
نمایندگان اوزان 50، 74 و 96 کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان با شکست مقابل حریفانشان از حضور در مرحله یک چهارم نهایی بازماندند.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از فارس، مسابقات چهار وزن اول رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از ساعت 10 صبح امروز (سه شنبه) به وقت محلی در تامپره فنلاند آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 50، 60، 74 و 96 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.

 

در وزن 60 کیلوگرم یونس امامی در دور اول استراحت داشت. وی در دور دوم مک ایزاک از کانادا را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد. امامی در مرحله بعد با نتیجه 12 بر 2 از سد عباس رحمانوف، نفر سوم جوانان آسیا از ازبکستان گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت. در این وزن 23 کشتی گیر روی باسکول رفته اند.

 

در وزن 50 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور اول و ظرف 3 دقیقه با نتیجه 10 بر صفر از سد ریوتا ساکورای از ژاپن گذشت.، اما در دور دوم (یک چهارم نهایی) با نتیجه 14 بر 7 مغلوب اصلان میکایلوف از روسیه شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن 15 کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

 

در وزن 74 کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر مقابل مصطفی از مصر به برتری دست یافت. وی در دور دوم به مصاف آخساربیک گولائف، نفر سوم جوانان اروپا از اسلوواکی رفت که این حریف را هم با نتیجه 8 بر 2 شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد، اما با نتیجه 10 بر صفر مغلوب مارک هال از آمریکا شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن 26 کشتی گیر حضور دارند.

 

در وزن 96 کیلوگرم نیز دانیال شریعتی نیا در دور اول استراحت داشت، وی در دور دوم با کولین رایموند موری از آمریکا دیدار خواهد کرد که در صورت پیروزی در این مسابقه، در دور بعد (یک چهارم نهایی) به مصاف برنده دیدار مقدونیه و قزاقستان خواهد رفت. در این وزن 22 کشتی گیر روی باسکول رفته اند.