بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روش عجیب ستاره ها برای اعلام نارضایتی و جدایی
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 14:36
روش عجیب ستاره ها برای اعلام نارضایتی و جدایی
در هفته های اخیر همه بازیکنانی که علاقمند به جدایی از تیم خود بوده اند یک راه مشترک را برگزیده اند؛ درگیری با هم تیمی ها.

 

به گزارش "توپ 90"، ساعتی پیش خبر درگیری عثمان دمبله، مهاجم جوان و فرانسوی دورتموند با رومن بورکی، سنگربان اول زنبورها منتشر شد تا سریال درگیری های درون تیمی در سراسر اروپا به اوج خود برسد.

در جریان تمرینات، ابتدا بورکی و دمبله با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و حتی تا آستانه درگیری فیزیکی نیز پیش رفتند اما حضور بازیکنانی مانند بارترا و اوبامیانگ باعث ختم غائله و پایان ماجرا شد.

این در حالی است که دمبله به شدت مورد توجه بارسا قرار گرفته و اگر نیمار راهی پاریس شود، این وینگر سرعتی و فرانسوی یکی از گزینه های اصلی بلوگرانا به شمار می آید.

در ابتدای تابستان و حتی پیش از انتشار خبر جدایی نیمار، اخباری در مورد تمایل بارسا و حتی توافق با مدیر برنامه های دمبله بر سر انتقال 70 میلیون یورویی این بازیکن شنیده شده بود که البته در نهایت تکذیب شد.

البته به جز دمبله، انگار این روش تبدیل به یک اپیدمی شده و در روزهای اخیر شاهد درگیری های فراوانی در تمرینات توسط بازیکنانی بودیم که سودای جدایی در سر دارند.

در تور ایالت متحده بارسلونا، نیمار با نلسون سمدو خرید جدید بلوگرانا درگیر شده و ستاره 25 ساله برزیلی تمرینات را ترک کرد تا شایعات حضور او در پاری سن ژرمن بیش از پیش افزایش پیدا کند.

البته این دو بازیکن بعد از پایان ال کلاسیکوی میامی در مقابل دوربین ها یکدیگر را در آغوش گرفتند و همه چیز ختم به خیر شد اما بعد از این اتفاق بود که اخبار جدایی نیمار جدی تر شد.

همچنین نبی کیتا، ستاره خلاق لایپزیش که به شدت مورد توجه لیورپول قرار داشت و اخباری مبنی بر پیشنهاد 75 میلیون یورویی مرسی سایدی ها برای خرید او نیز مطرح شده بود، در تمرینات تیمش به شدت با دیگو دمه درگیر شد بطوریکه دمه بعد از این درگیری راهی بیمارستان شد تا این هافبک گینه ای به شدت خبر ساز شده باشد.

البته در نهایت این انتقال نافرجام ماند و باشگاه لیورپول نیز رسما خود را از این پروسه کنار کشید.