بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت شدید ساسان انصاری در مراسم برترین‌ها
دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 09:16
عصبانیت شدید ساسان انصاری در مراسم برترین‌ها
مهاجم موفق فصل گذشته فولاد خوزستان به شدت بابت بی توجهی به مهمانان این برنامه  عصبانی شد و نارضایتی خود را اعلام کرد.

به گزارش "توپ 90"، ساسان انصاری که در فصل گذشته و از هفته پنجم با جدایی از پرسپولیس راهی فولاد شده بود، با عملکردی خیره کننده توانست 16 گل با پیراهن این تیم به نام خود کرده و رقیبی سرسخت برای طارمی در کسب عنوان آقای گلی باشد.


انصاری که از سوی مسوولان برگزاری مراسم برترین های لیگ به تهران دعوت شده بود، امروز با کسب اجازه از زلاتکو کرانچار در تمرینات حاضر نشد و در برج میلاد حاضر شد. او البته در نهایت بدون اینکه حتی اسمی از او برده شود با پایان مراسم و با پرواز ساعت 3 بامداد به اصفهان بازخواهد گشت.


انصاری که حداقل انتظار او این بود که در زمان معرفی مهدی طارمی به عنوان برترین گلزن یا مرد سال ایران از دیگر کاندیدها نیز اسم برده شود، برخلاف دیگر بخش های جوایز نامی از او یا منشا برده نشد تا حضوری بی اثر در این مراسم داشته باشند و این اتفاق عصبانیت شدید او را در پی داشته باشد. مهاجم این فصل سپاهان در صحبتی کوتاه با خبرنگار توپ 90 در این خصوص گفت: مشکلی نیست و اصلا بحث جایزه نیست. فقط انتظارم این بود وقتی یک روز کامل مرا از تمرین محروم می کنند و ساعت 3 شب باید به اصفهان بازگردم حداقل اسمی از من برده می شد تا مشخص شود برای چه اصلا اینجا هستم و چه شده و ...!