مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 1 - منچسترسیتی 0 (چمپیونز کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نورافکن: استقلال آماده جام گرفتن است
دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 08:16
نورافکن: استقلال آماده جام گرفتن است
پدیده لیگ شانزدهم معتقد است استقلال با بازگشت مصدومان و محرومان عملکرد متفاوتی ارائه می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، امید نورافکن در حاشیه مراسم انتخاب برترین‌های فصل اخیر فوتبال ایران درباره مدعوین به این برنامه که تعداد قابل توجهی از غیر فوتبالی‌ها در آن حضور دارند، گفت: دعوت شدگان به این برنامه را اینطور برنامه ریزی کرده بودند و من هم فکر می‌کنم بیشتر بازیکن یا مدیران باشند خیلی بهتر است.


او درباره محرومیت از هفته اول لیگ ابراز کرد: فکر نمی‌کنم از سمت خود بازیکن که ما باشیم کم‌کاری بوده باشد ولی باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال احتمالا با یکدیگر تعاملی انجام می‌دهند تا ما بتوانیم از این هفته بازی کنیم.


هافبک استقلال در مورد نگرفتن بلیت آبادان برای آنها در هفته اول گفت: از صادر شدن یا نشدن بلیت برای آبادان را در جریان نیستم ولی باشگاه به ما دستور داد خودمان هماهنگی‌های لازم را با فدراسیون انجام می‌دهیم که ما نیز اطاعت کردیم.


نورافکن در خصوص شایعه‌ای مبنی بر اینکه در صورت ادامه محرومیت بازیکنان استقلال منصوریان اعلام کرده تیم‌اش در هفته دوم وارد زمین نمی‌شود، عنوان کرد: الان این موضوع را از شما می‌شنوم؛ هر دستوری ایشان بدهد خودشان پاسخگو هستند و من نمی‌توانم حرفی بزنم.


او در خصوص شکست استقلال در هفته اول اظهار کرد: هفت یا هشت بازیکن ما مقابل صنعت نفت نبودند و همین مسئله می‌تواند عامل چنین اتفاقی باشد؛ ان‌شاالله امید ابراهیمی از هفته پنجم، ششم می‌آید و تیم ما برای جام گرفتن آماده است؛ مطمئن باشید اگر مصدومان و محرومان ما برسند، استقلال متفاوتی شاهد خواهید بود.


هافبک استقلال یادآور شد: ما آماده بازی کردن در نخستین مسابقه لیگ بودیم که شرایطی به وجود آمد تا نتوانیم به آن برسیم.