بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش تند تراکتور به شایعه جدایی گل‌محمدی
یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 22:59
واکنش تند تراکتور به شایعه جدایی گل‌محمدی
سرپرست تیم تراکتورسازی شایعه جدایی یحیی گل‌محمدی به خاطر فشارهای عصبی و سردردهای مزمن را تکذیب کرد.

به گزارش "توپ 90"، در شرایطی که یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی در کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای فوتبال شرکت کرده، شایعاتی درباره جدایی‌اش از تیم تبریزی منتشر شده است. درباره یحیی گل‌محمدی گفته می‌شود او اسیر سردردهای مزمن شده که شاید به دلیل فشار کار در تراکتورسازی باشد و به همین خاطر ممکن است از این تیم برود. این در حالی است که مسئولان تراکتورسازی این شایعه را شدیدا تکذیب می‌کنند.


کاظم محمودی،‌سرپرست تراکتورسازی درباره شایعه جدایی گل‌محمدی از این تیم به توپ 90 گفت: «این شایعات واقعا خنده‌دار است. متاسفانه با نزدیک شدن به بازی حساس با پرسپولیس برخی دروغ سر هم می‌کنند تا جو تیم ما را بهم بریزند. متاسفانه این افراد نیت خوبی ندارند. من شدیدا شایعه جدایی گل‌محمدی را تکذیب می‌کنم. او اکنون در کلاس‌های مربیگری حضور دارد و طی یکی، دو روز آینده به تبریز برمی‌گردد و امور را زیر نظر می‌گیرد. مطمئن باشید یحیی به کارش در تراکتور ادامه می‌دهد.»


وی افزود: «باشگاه تراکتورسازی اسیر جوسازی برخی افراد نمی‌شود. ما با قدرت کارمان را دنبال می‌کنیم و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا 3 امتیاز مسابقه را با حمایت هواداران خود در تبریز به دست آوریم.»